Ārsts: Trampam Covid-19 simptomu nav jau 24 stundas

Pievienot komentāru
Ārsts: Trampam Covid-19 simptomu nav jau 24 stundas
AFP / SCANPIX

ASV prezidentam Donaldam Trampam jau 24 stundas nav Covid-19 simptomu, un jau četras dienas viņam nav bijis drudža, trešdien pavēstīja prezidenta ārsts.

“Prezidents šorīt saka, – “es jūtos lieliski”,” īsā paziņojumā sniedzot jaunāko informāciju par prezidenta veselības stāvokli, norādīja Šons Konlijs.

“Viņa fiziskā diagnostika un vitālās pazīmes, ieskaitot skābekļa saturāciju un elpošanas intensitāti, visas ir stabilas un normālā amplitūdā,” teikts ārsta paziņojumā.

“Viņam tagad nav bijis drudža jau vairāk nekā četras dienas, viņam nav simptomu vairāk nekā 24 stundas, un viņam kopš sākotnējās hospitalizācijas nav bijis nepieciešams papildu skābeklis, un viņš to nav saņēmis.”

Tramps solījis drīz atgriezties vēlēšanu kampaņā un 15. oktobrī piedalīties otrajās prezidenta amata kandidātu debatēs ar demokrātu sāncensi Džo Baidenu.

Kā liecina telekanāla CNN jaunākā sabiedriskās domas aptauja, pilsoņu vidū, kas grasās vēlēt, par Baidenu valsts mērogā šobrīd balsotu 57%, bet Trampu 41%.

Arī svārstīgajos štatos, kas galu galā izšķirs vēlēšanu iznākumu, Baidens atrodas vadībā, tiesa gan, ne ar tik lielu pārsvaru.

Kā liecina telekanāla NBC otrdien izplatītā aptauja, sešos svārstīgajos štatos kopumā par Baidenu gatavi balsot 50% vēlētāju, bet Trampu – 45%. Baidens atrodas vadībā arī katrā no svārstīgajiem štatiem.
Lasi vēl: Tramps pamet slimnīcu un plāno piedalīties nākamajās debatēs ar Baidenu