Komentāri

Tiesībsarga birojs ar Arodbiedrību savienību vienojušies par ciešāku sadarbību. Abas organizācijas gatavas panākt algu pieaugumu un labvēlīgāku nodokļu politiku.

Arodbiedrību galvenajā mājā pie viena galda sēdušies strādājošo aizstāvji un Tiesībsarga biroja darbinieki. Abas puses bija vienisprātis, ka daudzu darbinieku atalgojums ir par zemu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īpaši diskriminēti esot minimālās algas saņēmēji. Tiesībsargs Juris Jansons gatavs kopā ar Arodbiedrību savienības līderi Egilu Baldzēnu iet pie politiķiem un stāstīt viņiem par nepieciešamību paaugstināt algas un neapliekamo minimumu. Konkrētas prasības valdībai un Saeimai pagaidām tiekot gatavotas.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl