Ārkārtējās situācijas laikā varēs iegādāties sēklas, substrātus un deratizācijas līdzekļus

9 komentāri
Ārkārtējās situācijas laikā varēs iegādāties sēklas, substrātus un deratizācijas līdzekļus
REINIS HOFMANIS, F64

Covid-19 ierobežošanai izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā no 8.februāra būs ļauts klātienē tirgot sēklas, substrātus un deratizācijas līdzekļus, paredz piektdien valdībā pieņemtie grozījumi rīkojumā par ārkārtējās situācijas izsludināšanu.

Valdība atbalstīja Ekonomikas priekšlikumu, ka no 8.februāra mazumtirdzniecības pakalpojumus klātienē varēs sniegt tirdzniecības vietas, kas tirgo stādus, dēstus, sīpolus, gumus un sēklas, kā arī substrātus, mēslošanas līdzekļus, kaļķošanas materiālus un augu aizsardzības līdzekļus. Klātienē būs ļauts tirgot arī līdzekļus dezinsekcijai un deratizācijai.

Valdība arī lēma, ka turpmāk klātienē pakalpojumus varēs sniegt tirdzniecības vietas, kas tirgo elektropreču aksesuārus, piemēram, vadus, pagarinātājus un lādētājus.

Ārkārtējās situācijas klātienes tirdzniecība ir ierobežota.

Tāpat kā līdz šim pakalpojumus klātienē turpinās sniegt aptiekas, veterinārās aptiekas, optikas preču veikali un degvielas uzpildes stacijas.

Klātienē turpinās darboties tirdzniecības vietas, kurās drīkst tirgot pārtikas preces, higiēnas preces, pirmās nepieciešamības saimniecības preces, mobilo telefonu priekšapmaksas kartes, tabakas izstrādājumus, augu smēķēšanas produktus, elektroniskās smēķēšanas ierīces un to šķidrumus, dzīvnieku barību un preces, preses izdevumus, sabiedriskā transporta biļetes, mutes un deguna aizsegus un individuālos aizsardzības līdzekļus, mājražotāju lauksaimniecības produkciju, kā arī ziedus.

Jau ziņots, ka saistībā ar Covid-19 izplatības mazināšanu valstī no 2020.gada 9.novembra līdz šā gada 6.aprīlim izsludināta ārkārtējā situācijas, kuras laikā ieviesta virkne ierobežojumu.

Lasi vēl:

9 komentāri