Ārkārtējās situācijas laikā ar pusdienām nodrošināt skolēnus maznodrošinātajās, trūcīgajās un daudzbērnu ģimenēs

Valdošā koalīcija ir panākusi vienošanās ārkārtējās situācijas laikā ar pusdienām nodrošināt skolēnus maznodrošinātajās, trūcīgajās un daudzbērnu ģimenēs, šodien pēc valdību veidojošo partiju sadarbības sanāksmes sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Irīna

  Irīna

  Katru gadu valsts piešķir skolām tādu naudas summu,kas nodrošinās pilnīgi visiem skolēniem brīvpusdienas,nešķiroja,kam kāds statuss.Ja tagad brīvpusdienas saņems tikai tie skolēni,kas ir no maznodrošinātajām,trūcīgajām un daudzbērnu ģimenēm,tad,kur paliek to skolēnu brīvpusdienu nauda,kuri neietilpst nevienā no statusiem!?
  Tādās bezstatusa ģimenēs ir arī strādājošās māmiņas,kuras,nespējnodrošināt bērnu ar siltām pusdienām....un,lai netiktu apdraudēta bērna drošība (naži,gāzes un elektriskās plīts lietošana),visu dienu pārtiek no uzkodām.
  DER ZINĀT:
  Tās “valdošās koalīcijas” partneru vairākums,kuri izlēma brīvpusdienas piešķirt atsevišķām grupām-jūs ļoti pārsteigs šis fakts,bet VISI bērni ēd.Un,kas jums liksies pats dīvainākais,bezstatusabērni arī ir starp tiem.
  Nesaprotu,kāpēc jāšķiro?Iet runa par BĒRNIEM 😡
  Pareizāk būtu,šo iespēju piedāvāt visām ģimenēm un piegādāt pusdienas tām,kas ir aizpildījušas pieteikumu.
 • Lienīte

  Lienīte

  Kā vispār var aizpildīt pieteikumu pa pusdienām nesaprotu kur to var izdarīt
 • S

  S

  Saprotu, ka visi ir stresaini, bet tomér labi, ka dara kaut ko lietas labá. Nu iznák, ka ir slikti, ja kaut ko dara. Vai tie publiskie kliedzéji komentáros sazvaníjás ar skolám, soc.dienestiem, kaut ko ieteica, lúdza? Labák izrádities publiski, vai ne?
 • Inta

  Inta

  Kāpēc tad tā? Kāpēc ne visiem bērniem un kāpēc ne pārtikas kuponus?!?! Man piemēram ir divi bērni. Mazākais ir bērnudārznieks, esmu spiesta sēdēt šobrīd mājās un esmu viena. Jums liekās ka maniem bērniem ēst negribās?!?! 😢Tā tikai Rīgas Domē var būt!!!
 • Nu padomājiet

  Nu padomājiet

  Nesaprotu! Nu pareizi-ja nav man lai nav nevienam!!! Nu lai dod,kam tiešām vajag !Ir taču cilvēki kas var iztikt,kam tā ir tikai principa lieta ka viņam arī vajag,bet ir bērni kam tiešām to pa īstam vajag ! Lai valda veselais saprāts !!!
 • Iveta

  Iveta

  Cerams izlems, ka visiem bērniem, ne tikai maznodrošinātiem, trūcīgiem un daudzbērnu ģimenēm. Ja ģimenē vismaz viens no vecākiem jau šobrīd nevar gūt ienākumus, tad tie jau ir mīnusi ģimenes budžetā. Un man nav saprotams, kāpēc jāņem kādam nost, ja nauda tika piešķirta visam mācību gadam?
  • P

   P

   kamēr viņi izlems,mācību gads būs jau beidzies un nauda,kas tiek piešķirta to “pārējo” skolēnu brīvpusdienām,būs sabāzta kabatās
 • Arita
 • Inga

  Inga

  Galìgi garàm! Kàpèc citàs pilsètàs izsniedz kuponus pàrtikas iegàdei VISIEM skolèniem? Varbùt, ka nesen turìgà ģimene,ir palikusi par trùcìgu tieši tagad,bet statusa vèl nav?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!