Komentāri

Šorīt daudzviet Latvijā ir apledojuši autoceļi, tāpēc šoferi tiek aicināti braukt uzmanīgi un piesardzīgi.

Apledojuma dēļ rīta pusē notikušas jau vairākas avārijas Ogres pusē – pie Saulkalnes no ceļa noskrējusi viena automašīna, savukārt uz Tīnūžu šosejas avārijā iekļuvušas četras automašīnas, apstiprina ceļu policijas šefs Normunds Krapsis. Avārijās cietušo nav.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Autoceļu uzturētāji sācis tās kaisīt ar pretslīdes materiāliem. Ceļi apledo nevienmērīgi, un vietām ir sastopams tā saucamais “melnais ledus”. Autovadītāji tiek aicināti saglabāt distanci un izvēlēties ceļu segumam atbilstošu ātrumu.

Latvijas autoceļi rudenī:

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl