Arī šogad skolās izsniegs pienu, augļus un dārzeņus

Komentāri

Arī šogad turpinās piena un augļu-dārzeņu izsniegšanas programma skolās!

Tāpat kā iepriekš pienu bez maksas saņems pirmsskolu audzēkņi un sākumskolas un pamatskolas skolēni, bet augļi un dārzeņi, kas līdz šim bija pieejami tikai skolās, no 1. novembra nonāks arī uz bērndārznieku galdiem un būs pieejami aptuveni trīs mēnešus trīs reizes nedēļā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piena piegādes gan kļūs retākas. Ja iepriekšējos gados to piegādāja katru dienu visu mācību gada garumā, tad šogad ar to varēs mieloties trīs reizes nedēļā septiņus mēnešus.

Dace Freimane
ZM Tirgus kopējās organizācijas nodaļas vadītāja

Pienam nebija noteikts maksimālais apmērs no EK puses, tātad nebija noteikta šī aploksne. Savukārt skolas auglim šī aploksne bija noteikta visu laiku un šobrīd ir tā, ka abām programmām ir noteikti ES griezti gan pienam, gan auglim. Piena programmai ņemot vērā jaunos EK piešķīrumus naudiņas ir mazāk.

Zemkopības ministrijas statistika liecina, ka gan piena, gan dārzeņu-augļu programmā ar katru gadu iesaistās arvien vairāk skolu, taču līdz šim nav veikts visaptverošs pētījums, cik lielu daļu piedāvāto produktu bērni tiešām apēd, un cik nonāk atkritumos?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl