Arī šogad ir iespēja pieteikt ikdienas varoni – “Latvijas lepnuma” iepriekšējo gadu stāsti par cilvēkiem, kuri glābuši dzīvības

1 komentārs
Arī šogad ir iespēja pieteikt ikdienas varoni – “Latvijas lepnuma” iepriekšējo gadu stāsti par cilvēkiem, kuri glābuši dzīvības
BAIBA RUNCE, BEZ TABU

Turpinās pieteikumu iesniegšana šā gada “Latvijas lepnuma” balvai. Pašaizliedzīgos cilvēkus godinās ceremonijā, kas šogad norisināsies jau 17. reizi. Telekanāls TV3 un “Latvijas Mediji” aicina dalīties stāstos no visas Latvijas par cilvēkiem, kuri ir nesavtīgi palīdzējuši, glābuši vai iedvesmojuši.

Šo gadu laikā esam iepazinuši neskaitāmus cilvēkus, kuri nesavtīgi palīdz, skolo un glābj. Šie cilvēki ir vērtība. Gaidos jaunus pieteikumus “Latvijas lepnumam 2020”, portāls Skaties.lv piedāvā atskatīties uz iepriekšējo gadu stāstiem par ikdienas varoņiem, kuri bijuši klāt, kad to visvairāk vajadzējis, un palīdzējušie citiem.

“Latvijas lepnums 2018”, neredzīgais Mārtiņš Vizulis īsteno sapni par savu masāžas centru

Cilvēks, kura diennaktī ir vairāk nekā 24 stundas! ”Latvijas lepnuma 2019” stāsts par kalnciemieti Dāvi

Iesūtīt stātus šā gada “Latvijas lepnuma” balvai var ŠEIT!

Stāstus ir iespējams iesniegt līdz 18. septembrim portālā skaties.lv/latvijaslepnums, aizpildot formu, kā arī sūtot vēstules uz “Latvijas Mediju” redakciju Rīgā, Dzirnavu ielā 21, LV-1010.

Svinīgā godināšanas ceremonija “Latvijas lepnums” ir kļuvusi par tradīciju, kas aicina novērtēt cilvēkus, kuri ik dienas ir mums līdzās. Tie ir bijuši gan izcili skolotāji, gan pašaizliedzīgi glābēji, gan cilvēki, kuri nesavtīgi palīdz.

Šogad, laikā, kad pasauli skāra globālā pandēmija, tā izgaismoja vēl vairāk gaišu darbu un cilvēku – brīvprātīgo kustības, kas atbalstīja seniorus, skolotājus, kas meklēja radošus risinājums, kā apgūt mācību vielu, vecāki, kuri, paliekot mājās, paši kļuva par skolotājiem, un, protams, medicīnas un policijas darbinieki, kuriem īsā laikā nācās pielāgoties jauniem darba apstākļiem, ik dienas pakļaujot riskam gan sevi, gan ģimeni.