Arī bērnudārzos dos bezmaksas augļus un dārzeņus

Komentāri

Turpmāk ne tikai skolēni, bet arī bērnudārzu audzēkņi tiks pie bezmaksas augļiem un dārzeņiem.

Līdz šim pirmsskolas izglītības iestādēs tika īstenota vien piena programma. Jaunajā mācību gadā abas programmas apvienojot, turpmāk pie dārza labumiem tiks arī bērnudārzu audzēkņi. Zemkopības ministrijas ierēdņi šodien pašvaldību pārstāvjus ar videokonferences starpniecību iepazīstināja ar jauno kārtību šai programmai, kuru finansē valsts un Eiropas Savienība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piena izdale sāksies 1. oktobrī un ilgs septiņus mēnešus, dārzeņus un augļus sāks dalīt 1. novembrī, un tas ilgs trīs līdz četrus mēnešus.

Pienu, ābolus, bumbierus, lielogu dzērvenes, burkānus, kāļus, ķirbjus, kolrābjus, kāpostus pirmo līdz devīto klašu skolēniem un bērnudārzu audzēkņiem dalīs trīs reizes nedēļā.

Skolas augļu programma tiek īstenota kopš 2010. gada, savukārt skolas piena programma krietni senāk – kopš 2004. gada.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl