3 komentāri
Arhibīskaps Stankēvičs aicina palīdzēt un ziedot Latvijas zemessargu ekipējumam
Foto: F64

Latvijas Romas katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs aicina atbalstīt biedrības Latvijas Transatlantiskās organizācija (LATO), portāla ziedot.lv un citu domubiedru uzsākto ziedojumu kampaņu, kuras mērķis ir piesaistīt līdzekļus Latvijas zemessargu papildaprīkojuma, konkrēti nakts redzamības aprīkojuma, lauka ķirurģisko instrumentu komplektu un kompasu – busoļu iegādei.

“Stāvot sardzē par savu tēvzemi, zemessargi stiprina valsts drošību un neatkarību. Palīdzēsim uzlabot zemessardzes ekipējumu, lai viņi kvalitatīvāk un drošāk varētu veikt savu misiju!” aicina arhibīskaps Z.Stankevičs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kampaņa tika uzsākta 8. septembrī un to ir plānots noslēgt 18.novembrī. Kampaņas rīkotāji ir izvirzījuši mērķi savākt 133 012 eiro, kas ļaus ar šo ekipējumu nodrošināt vienu Zemessardzes bataljonu.

Kā kampaņas atklāšanas preses konferencē atzina portāla ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta – ne katrs var iestāties Zemessardzē, bet katrs var dalīties ar savu nopelnīto naudu un atbalstīt tos, kas ir brīvprātīgi iestājušies. “Šādā veidā mēs publiski pasakām paldies zemessargiem un apliecinām gatavību aizstāvēt savu valsti.”

Svarīgi arī atcerēties, ka ierīces, kas tumsā ļauj skaidri redzēt siltuma avotus pat no liela attāluma, zemessargiem lieti noderēs arī citu pienākumu veikšanā, piemēram, pazudušu cilvēku meklēšanā.

Līdzekļus zemessargu nakts redzamības aprīkojumam var noziedot, zvanot uz tālruni 90006886 (viena zvana maksa ir 1,42 eiro), kā arī internetā kampaņas mājas lapā zemessargam.lv un portālā ziedot.lv.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl