Ar zarnu infekcijai raksturīgiem simptomiem ārstniecības iestādēs vērsušies 24 siguldieši

Līdz šim ārstniecības iestādēs ar zarnu infekcijai raksturīgiem simptomiem vērsušies 24 siguldieši, no kuriem septiņiem apstiprināta diagnoze par verotoksīnu producējošo Escherichiacoli infekciju, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Siguldas novada domei sniegtā informācija.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Rita Malvesa

  Rita Malvesa

  To var arī dabūt no nemazgātām rokām,jo transportos rokturi netīri un daudzīvokļu mājās kāpņu margas un liftos durvis neviens nemazgā.Pirmais un galvenais personīgā higiēna.
 • juris

  juris

  Nu ja tie bij Cernobiljas arbuzi,var jau but! Bet nav launuma bez labuma,vismaz kartigi iztira ieksas,klust bridi tauta slaidaka!Tik papirs vairak iziet,jaiet pie kaiminiem!
 • Gunta Āboliņa

  Gunta Āboliņa

  Nu tas ir baisi.Kur var norauties tādu zarazu.Un vēl bērni.Varbūt tiešām ir vainīgi tie arbūzi,kurus ieveda un deva bērniem.😡🤔
  • Gunta Vitolilna
  • Gunta Āboliņa

   Gunta Āboliņa

   Gunta Vitolilna nu tas ir pats par sevi saprotams,bet bērnu dārzos rociņas mazgā gan pavāri,gan bērniņi,gan apkalpojušais personāls.Tātad kaut kur ir bezatbildīga rīcība no pieaugušo puses.Tas ir tad ja vainīgs ir tiešām produkts.Varbūt kādam no darbiniekiem ir bijusi jau tāda infekcija un tālāk jau arī varētu būt sekas.Nu tas ir jautājums kuru ir jāatrisina atbildīgajām personām.
  • Sandis Maskaļonoks

   Sandis Maskaļonoks

   Gunta Āboliņa Tā informācija par saindētajiem arbūziem bija viltus ziņa.
  • Gunta Āboliņa

   Gunta Āboliņa

   Sandis Maskaļonoks lai arī kas ir radījis šo paniku par augļu piegādātājiem,versija ir izskanējusi,ir atbildīgās instances kam tas ir jānoskaidro un jāveic drošības pasākumi..No tukša gaisa nekas nesākas.Ir noteikti kāds iemesls kas to visu ir izraisījis.Bērniem tāpēc nav jācieš.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!