Komentāri

Jauniešu koris “Balsis” ar vērienīgu koncertu Liepājas Lielajā dzintarā šovakar atzīmē savu 30 jubileju. Ar īpašu koncertprogrammu svētkos apvienojušies teju visi, kas reiz saistīti ar “Balsīm,”, lai ar sev raksturīgo degsmi un tembrālo krāsainību priecētu klausītājos.

Pirms 30 gadiem diriģentiem Mārim Kupčam un Kasparam Putniņam, toreizējiem Mūzikas akadēmijas studentiem, radās ideja – izveidot kori, kas dara lietas citādi. Un tā, apvienojot spēcīgos un aktīvākos domubiedrus, radās jauniešu koris ”Balsis”. Atraktivitāte un jauneklīgums joprojām ir kora vērtības, atzīmējot trīsdesmito gadadienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties VIDEO!

Lapa netika atrasta | SKATIES
Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!

Sestdiena, 17. februāris

Donats, Konstance

Horoskops aunam

Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas aktivitātes. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Pataupi savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Horoskops vērsim

Iespējams sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no sabiedrības, trokšņa un pūļa. Tavs pašaizsardzības instinkts strādās nekļūdīgi. Izmanto šo dabas doto instrumentu.

Horoskops dvīņiem

Šodien gremdēsies savu domu pasaulē un, par laimi, nebūs neviena vampīriņa, kas mēģinātu pamieloties no tava siltuma vai izsistu no apcerīgās noskaņas. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu attiecību pieredzi ar šodien notiekošo.

Horoskops vēzim

Vari sajust paaugstinātu aktivitāti vai pārspīlētus grūtsirdības izvirdumus, kas būs saistīti ar vienu otru smagu domu, ko stiep līdzi no pagātnes. Miermīlīgu dialogu iespējamība ar dārgajiem šodien ir ar nelielām izredzēm.

Horoskops lauvai

Jutīsi vēlmi iziet ārpus pieņemtajiem labās gaumes vai uzvedības rāmjiem, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies kompromitēt savu labo vārdu. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar mīlestību un naudu.

Horoskops jaunavai

Šodiena vari sākt šaubīties par savas personīgās laimes izredzēm un perspektīvu atrast daudz maz sakarīgu partneri. Ja gadījumā ir plānoti kādi ciemi, svarīgi ir nepārēsties un neņemt pār strīpu.

Horoskops svariem

Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir svarīga filozofiska prāta kondīcija. Noliec malā saimniecības lietas un bezkaislīgi iedziļinies attiecību pasaulē.

Horoskops skorpionam

Šodien izvairies no pasākumiem un, vēl jo vairāk, no sava viedokļa paušanas. Šajā laikā vari izdarīt neprognozējamākās darbības. Šodien ir arī piedošanas diena, kad var salabot pat vissarūsējušākās attiecības un atmūķēt vecās slēdzenes uz citu izpratnes kambariem.

Horoskops strēlniekam

Vēlams nepārpūlēties ne fiziski, ne garīgi, nepakļaut savu organismu stresam. Pie profesionālajiem darbiem ķeries, kad līdz saknei esi izpratis darba uzdevumu un darāmā jēgu. Šodien izvēlies tikai vislabāko pārtiku.

Horoskops mežāzim

Kādu lēmumu vai paralēlās attiecības nāksies piebremzēt mīļā miera labā. Personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, ir tavas drošības un stabilitātes garanti.

Horoskops ūdensvīram

Neseko skaļāk izkliegtajam viedoklim un lielāko muskuļu īpašniekiem. Vari atļauties kādam atteikt palīdzību vai noraidīt piedāvājumu. Visiem spēkiem turies pie savas pārliecības un viss, par ko esi pārliecināts arī piepildīsies.

Horoskops zivīm

Ļoti svarīga loma būs partnerim un kopā varat aktualizēt sen neatrisinātas tēmas. Jo svarīgāks un dārgāks tev ir partneris, jo saspringtāks jutīsies bailēs kļūdīties un viņu zaudēt.