Komentāri

Valsts svētkos Rīgas pilī 18. novembrī tika pasniegti augstākie valsts apbalvojumi – tos saņēma visdažādāko profesiju pārstāvji no visiem Latvijas reģioniem – kopumā 58 cilvēki.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis apbalvojumu saņēmējiem pateicās par padarīto un novēlēja ar godu un lepnumu nest šo valsts atzinības zīmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Starp godinātajiem III šķiras Triju Zvaigžņu ordenis un ordeņa komandiera tituls piešķirts operdziedātājai Elīnai Garančai. Viestura ordeņa lielkrusta komandiera apbalvojumu saņēma kaimiņvalsts Lietuvas Bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Jons Vītauts Žukas.

Starp Atzinības krusta komandiera apbalvojuma saņēmējiem ir arī SIA Mikro-tīkls līdzīpašnieks uzņēmējs Arnis Riekstiņš – par nozīmīgu ieguldījumu interneta tehnoloģiju ražošanas nozares attīstībā un mecenātismā.

Savukārt Atzinības krusta kavaliera gods par nesavtīgo ieguldījumu izglītības un sabiedriskajā darbā piešķirts pusaudžu rehabilitācijas kolektīva Saulrīti audzinātājai Ilzei Krivašonokai.

Skaties FOTO!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl