Ar referendumu Satversmē vēlas iekļaut Latvijas kā “zaļas valsts” raksturojumu

3 komentāri

Pirmdien, 12. martā, plkst. 12.00 viesnīcā “Gutenbergs” notiks preses konference, kurā informēs par ieceri ar referendumu Satversmē iekļaut Latvijas kā “zaļas valsts” raksturojumu.

Referenduma rīkotāju ideja ir rosināt papildināt Satversmi un nostiprināt likumdošanas augstākajā līmenī to, ka Latvija ir zaļa valsts.

Vita Jaunzeme
idejas virzītāja

Es domāju, ka Latvijai ir nepieciešama sava vīzija, perspektīva, nākotne un sava vieta – es runāju par starptautiski tēlu. Kāpēc ne Satversmes, jo šobrīd pasaulē ir notikušas lielas pārmaiņas, mums ir notikusi ekoloģiskā krīze. Saprotot, ka likumi mums ir labi, tikai iztrūkst šī vīzija un perspektīva. Satversme ir fundamentāli emocionāls dokuments.

 

Video – Rosina Satversmi papildināt, norādot, ka Latvija ir zaļa valsts

TOP komentāri

 • Ods
  +1 +1 0

  Ods

  "Vīazija"ir murgu tēls. Arī zaļā Latvija ir vīzija. Koki izcirsti, kāpas apbūvētas, ielas pārsālītas. Ja to sauc par zaļu valsti, jāiet atkal pamatskolā. Kā parasti, kompetencītēm, jēdzieni sajukuši.
 • vienotā kleptokrātija
  0 0 0

  vienotā kleptokrātija

  Par Zaļu Latvāniju jau aizdomājusies, mēs vēl no tiesām bez likumiem no verdzības neesam tikuši vaļā, kad jau paziņo, Visu zaļu - kaitēkļi, kas grib strādāt, dzīvot un ražot Ārā
 • s
  0 0 0

  s

  Vai tad Latvija legāli un nelegāli nav pārvērsta par Eiropas izgāztuvi? Veidos no tā zaļuma jaunu OIK?Kam maksās?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl