Ar premjera rīkojumu tiek izveidots Demogrāfisko lietu centrs! To vadīs Parādnieks

1 komentārs

Jaunās valdības veidošanas laikā Kučinska Ministru kabinetā vieta pie galda īsti neatradās Nacionālās apvienības deputātam Imantam Parādniekam, tomēr jau tolaik tika domāts pat par iespējamu jaunu ministra portfeli. Tagad rasts kompromiss, izveidojot pilnīgi jaunu struktūru – Demogrāfisko lietu centru, par kura vadītāju iecelts Parādnieks. Viņam būšot jārūpējas par tautas ataudzi.

Demogrāfija tiešām ir tēma, kurā deputāts Parādnieks jūtas viskomfortablāk. Viņš jau šobrīd Saeimā vada tieši demogrāfijai veltītu apakškomisiju, un nu ar premjera rīkojumu viņš kļuvis arī par pilnīgi jaunas struktūras – Demogrāfisko lietu centra – vadītāju.

Paredzēts, ka kopā ar ekspertiem un Pārresoru koordinācijas centru tajā strādās arī Labklājības un Finanšu ministriju pārstāvji, lai kopā īstenotu Parādnieka vīziju, tostarp veicinātu tautas ataudzi, ieteiktu grozījumus likumos un tamlīdzīgi.

 

“Pamatā uzdevums ir izstrādāt visaptverošu programmu situācijas uzlabošanai. Man ir 18 punkti, kur katrs ir laba lieta, bet jādarbojas kopā,” sacīja Parādnieks.

Kā tieši darbs noritēs un cik bieži visi tiksies, kļūs skaidrs vien, kad centrs sāks darbu – tas notiks nākamnedēļ. Kučinska valdības tapšanas laikā Parādnieks tika apspriests kā viens no ministru kandidātiem, pat apsvērta jauna demogrāfijas lietu portfeļa izveide. Tad nu šis centrs esot kompromiss, kā ļaut Parādniekam ar vienu kāju tomēr būt klāt valdības darbā.

Video

TOP komentāri

  • Seniors
    +2 +2 0

    Seniors

    Jaunas komisijas , jaunas algas , jauni terini VALSTIJ ! Tiesam , jasak domat ,,kad visi Valsts ieredni , ar Saeimas deputatiem prieksgala , vairak neko nezina , ka iztuksot , Valsts kasi ! Butiba , ta jau var rikoties , jo ienak ES nauda .Saciet macities dzivot , par to naudu , ko JUMS maksa LATVIJAS TAUTA , ko sanemiet no mums , nodoklus un t.t. Bet , ES naudu krajiet , lai butu , ar ko atspertie > Jasak macities dzivot , lai nebutu jaaiznemas , nebutu jastaiga , ar izstieptu plaukstu . Vai tamdel , lidat ES , lai UBAGOTU , bet deputati - lai paliktu bagataki ? Kamdel netiek publiceti , deputati ienakumi ? Valsts iedzivotajiem ir jazina , kur paliek , musu nodokli !!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl