2 komentāri

Šovasar trīs motobraucēji veikuši unikālu ceļojumu – no Rīgas pa Vidusāziju uz skarbo Krievijas Tālo Austrumu pilsētu Magadanu. Ceļā motobraucēji pavadīja divus mēnešus.

Ceļojumā devās ”Adventure Team Latvia” dalībnieki Oskars Pīpiķis, Didzis Silenieks un Sandijs Hāns. 62 dienu garās ekspedīcijas laikā moto entuziasti šķērsoja Krievijas, Kazahstānas, Kirgizstānas un Mongolijas robežu – ainaviski atšķirīgās teritorijas, un pēc neskaitāmiem piedzīvojumiem finišēja Staļina ēras laikā dibinātajā – Madagānā, kas kalpoja kā galvenais centrs ieslodzīto nosūtīšanai uz piespiedu darba nometnēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceļojuma noslēdzošais posms veda jau atkal pa Krievijas teritorijas Amūra maģistrāli, jeb BAMU un kaulu ceļu, kura būvniecība bija liktenīga tūkstošiem cilvēku.

Iespējams, tieši skarbās vēstures un sarežģīto apstākļu dēļ – visas pasaules piedzīvojumu meklētājiem tas ir viens no iekārotākajiem, bet viss grūtāk sasniedzamajiem galamērķiem!

Pēc vairāk nekā 20 000 kilometru, deviņu laika joslu šķērsošanas un, kā paši ceļotāji atzīst, ar lielu veiksmes devu lielais sapnis – Magadāna – tika piepildīts.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl