2 komentāri

Šovasar trīs motobraucēji veikuši unikālu ceļojumu – no Rīgas pa Vidusāziju uz skarbo Krievijas Tālo Austrumu pilsētu Magadanu. Ceļā motobraucēji pavadīja divus mēnešus.

Ceļojumā devās ”Adventure Team Latvia” dalībnieki Oskars Pīpiķis, Didzis Silenieks un Sandijs Hāns. 62 dienu garās ekspedīcijas laikā moto entuziasti šķērsoja Krievijas, Kazahstānas, Kirgizstānas un Mongolijas robežu – ainaviski atšķirīgās teritorijas, un pēc neskaitāmiem piedzīvojumiem finišēja Staļina ēras laikā dibinātajā – Madagānā, kas kalpoja kā galvenais centrs ieslodzīto nosūtīšanai uz piespiedu darba nometnēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceļojuma noslēdzošais posms veda jau atkal pa Krievijas teritorijas Amūra maģistrāli, jeb BAMU un kaulu ceļu, kura būvniecība bija liktenīga tūkstošiem cilvēku.

Iespējams, tieši skarbās vēstures un sarežģīto apstākļu dēļ – visas pasaules piedzīvojumu meklētājiem tas ir viens no iekārotākajiem, bet viss grūtāk sasniedzamajiem galamērķiem!

Pēc vairāk nekā 20 000 kilometru, deviņu laika joslu šķērsošanas un, kā paši ceļotāji atzīst, ar lielu veiksmes devu lielais sapnis – Magadāna – tika piepildīts.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl