Ar likumu grib aizsargāt tā dēvētos “trauksmes cēlējus”

Komentāri

Lai nodrošinātu trauksmes cēlēju aizsardzību, Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija šodien nolēma veidot darba grupu, kura izskatīs iespēju veidot alternatīvu likumprojektu.

Komisijas sēdes darba kārtībā šodien bija iepriekš izskatīšanai parlamenta komisijās nodotais Trauksmes cēlēju aizsardzības likumprojekts.

Deputāti to kritizēja, nodēvējot par “stukaču” likumu. Komisija nolēma, ka šim regulējumam nepieciešami vairāki uzlabojumi, nodrošinot pienācīgāku aizsardzību gan trauksmes cēlējiem, gan arī tiem cilvēkiem, kuri varētu tikt nepatiesi apvainoti.

Tā vietā, lai labotu jau esošo likumprojektu, esot vieglāk izstrādāt jaunu. Deputāti komisijas sēdē norādīja, ka piedāvātajām likuma izmaiņām nepieciešama padziļināta analīze, tāpat jāpapildina likumprojekta anotācija. Paredzēts, ka darba grupa janvārī varētu ziņot par virzību šajā jautājumā.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl