Ar likumu grib aizsargāt tā dēvētos “trauksmes cēlējus”

Komentāri

Lai nodrošinātu trauksmes cēlēju aizsardzību, Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija šodien nolēma veidot darba grupu, kura izskatīs iespēju veidot alternatīvu likumprojektu.

Komisijas sēdes darba kārtībā šodien bija iepriekš izskatīšanai parlamenta komisijās nodotais Trauksmes cēlēju aizsardzības likumprojekts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Deputāti to kritizēja, nodēvējot par “stukaču” likumu. Komisija nolēma, ka šim regulējumam nepieciešami vairāki uzlabojumi, nodrošinot pienācīgāku aizsardzību gan trauksmes cēlējiem, gan arī tiem cilvēkiem, kuri varētu tikt nepatiesi apvainoti.

Tā vietā, lai labotu jau esošo likumprojektu, esot vieglāk izstrādāt jaunu. Deputāti komisijas sēdē norādīja, ka piedāvātajām likuma izmaiņām nepieciešama padziļināta analīze, tāpat jāpapildina likumprojekta anotācija. Paredzēts, ka darba grupa janvārī varētu ziņot par virzību šajā jautājumā.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl