Ar laivu pāri Klusajam okeānam! Pasaules apceļotājs Kārlis Bardelis gatavojas jaunam ceļojumam

Pievienot komentāru

Jaunam ceļojumam – šoreiz pāri Klusajam okeānam – gatavojas pasaules apceļotājs un Atlantijas okeāna šķērsotājs Kārlis Bardelis.

Kā LNT raidījumam “900 sekundes” pastāstīja K. Bardelis, ceļotājs kopā ar draudzeni ieplānojis ceļojumu sākt Brazīlijā, šķērsos Dienvidameriku un pēcāk no Limas ar airu laivu dosies pāri Klusajam okeānam uz Austrāliju.

Kārlis Bardelis
Pasaules apceļotājs

Šobrīd ir tāds aktīvs gatavošanās posms, jo jaunais projekts ir tepat aiz stūra. 2018. gada janvārī sāksim ceļu no tās vietas, kur iepriekš finišējām – tas bija Brazīlijā. Sāksim ar divriteņiem – divatā ar draudzeni brauksim ar tandēma riteni. Pārbrauksim pāri Dienvidamerikai uz Peru. Un tad no Limas startēsim ar laivu pāri Klusajam okeānam uz Austrāliju.

Plānotais ceļš gaidāms samērā ilgs. Bardelis lēš, ka tikai okeānā un tikai laivā nāksies pavadīt apmēram 10 mēnešus, bet ceļotāji ir iecerējuši apmesties arī vairākās salās, kas atrodas Klusajā okeānā.

Kārlis Bardelis
pasaules apceļotājs

Tas ceļš sanāk diezgan ilgs. Tikai okeānā, tikai laivā ir apmēram 10 mēneši, bet pa ceļam ir salas, vairākas salas. Mums ir doma uz tām salām arī uzturēties. Uz vienas ilgāk, jo Klusajā okeānā ir taifūna sezona, kas jāņem vērā un nevajadzētu atrasties laivā.