Komentāri

Jaunam ceļojumam – šoreiz pāri Klusajam okeānam – gatavojas pasaules apceļotājs un Atlantijas okeāna šķērsotājs Kārlis Bardelis.

Kā LNT raidījumam “900 sekundes” pastāstīja K. Bardelis, ceļotājs kopā ar draudzeni ieplānojis ceļojumu sākt Brazīlijā, šķērsos Dienvidameriku un pēcāk no Limas ar airu laivu dosies pāri Klusajam okeānam uz Austrāliju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Kārlis Bardelis
Pasaules apceļotājs

Šobrīd ir tāds aktīvs gatavošanās posms, jo jaunais projekts ir tepat aiz stūra. 2018. gada janvārī sāksim ceļu no tās vietas, kur iepriekš finišējām – tas bija Brazīlijā. Sāksim ar divriteņiem – divatā ar draudzeni brauksim ar tandēma riteni. Pārbrauksim pāri Dienvidamerikai uz Peru. Un tad no Limas startēsim ar laivu pāri Klusajam okeānam uz Austrāliju.

Plānotais ceļš gaidāms samērā ilgs. Bardelis lēš, ka tikai okeānā un tikai laivā nāksies pavadīt apmēram 10 mēnešus, bet ceļotāji ir iecerējuši apmesties arī vairākās salās, kas atrodas Klusajā okeānā.

Kārlis Bardelis
pasaules apceļotājs

Tas ceļš sanāk diezgan ilgs. Tikai okeānā, tikai laivā ir apmēram 10 mēneši, bet pa ceļam ir salas, vairākas salas. Mums ir doma uz tām salām arī uzturēties. Uz vienas ilgāk, jo Klusajā okeānā ir taifūna sezona, kas jāņem vērā un nevajadzētu atrasties laivā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl