“Ar jūsu ģimeni notikusi nelaime”. Policija aicina neiekrist uz šāda veida telefonzvaniem

0 Komentāru
“Ar jūsu ģimeni notikusi nelaime”. Policija aicina neiekrist uz šāda veida telefonzvaniem
Foto: Flickr / Sascha Kohlmann

Aizkraukles iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki aizturējuši divus iepriekš tiesātus vīriešus, kuri tiek turēti aizdomās par krāpšanas gadījumiem Aizkrauklē. Vīriešiem tiesa piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde.

Policija jau iepriekš informēja, ka Aizkrauklē septembrī reģistrēti septiņi gadījumi, kad zvanīts gados vecākiem cilvēkiem uz parastiem mājas tālruņiem un mēģināts izkrāpt naudu.

Vienā gadījumā sievietei tika izkrāpti 600 eiro un zelta gredzens 500 eiro vērtībā. Krāpnieki stāstījuši, ka viņu radinieki nokļuvuši nelaimē, lai nebūtu nepatikšanas, nepieciešama konkrēta naudas summa. Krāpnieki tika aizturēti 30. septembrī, kad jau bija izkrāpuši vēl vienai gados vecākai sievietei 15 516 eiro.

Veicot operatīvos pasākumus, policisti aizturēja abus vīriešus un naudu atguva. Policijas darbinieki abus vīriešus, kuri ir rīdzinieki, aizturēja un ievietoja īslaicīgā aizturēšanas vietā.

Sakarā ar uzsāktajiem kriminālprocesiem policijas darbinieki pārbaudīs vai noziedzīgās personas nav saistītas ar citiem līdzīgiem gadījumiem. Turpinās pirmstiesas izmeklēšana. Policija atkārtoti atgādina iedzīvotājiem par drošības pasākumiem, ja tiek saņemti šāda veida zvani, nekavējoties zvanīt policijai.

0 Komentāru