Ar jaunu filmu “Blēži” cer atkārtot “Svingeru” panākumus

Komentāri

  “Blēži” būs jautrs stāsts par negodīgu ierēdni, amatieru režisoru, jaunu ārštata aktrisi un biznesa lēdiju, un mīlas četrstūri, kas visus vieno.

Pērn režisora Andreja Ēķa komēdija ”Svingeri” izpelnījās lielu skatītāju interesi, tā kļuva par trešo visu laiku veiksmīgāko spēlfilmu Latvijas kinoizrādīšanas vēsturē. Auditorijas alkas pēc pašmāju kino, kas liek aizmirst ikdienas problēmas un ļauj pasmieties par dažādām sadzīviskām ainām, nu ir iedvesmojušas režisoru ķerties pie nākamā darba.

 

Andrejs Ēķis
filmas ”BLĒŽI” re’zisors

Man šķiet, ka 2017. gadā, kurā mēs dzīvojam, ir ļoti interesanti saprast, kā mēs visi dzīvojam. Kā dzīvo tie, kā dzīvo tie, kādas viņiem attiecības. Kāpēc tik daudzi žurnāli raksta vispār – kurš, ar ko, kāpēc, kurš ko negrib, kurš no kura aizgājis un tamlīdzīgi. Attiecības! Vienā vārda – attiecības!

 

Filmā darbosies aktrise Rēzija Kalniņa, Ieva Florence, viens no ”Svingeru” galvenajiem varoņiem Intars Rešetins, kā arī jau otro reizi Ēķis ir izvēlējies filmēšanā iesaistīt mūziķi. Režisors uzsver, ka tas filmai piedod īpašu ”smeķi”, turklāt, ja, kā viņš pats, saka – rokstārs ir pieredzējušu aktieru ielenkumā, arī viņš pats lomā labi iejūtas. Ar dalību filmā ”Blēžos” šoreiz debiju kino industrijā piedzīvo mūziķis Ralfs Eilands.

Filmas scenārija autore ir Rasa Bugavičute-Pēce, bet varoņus paspilgtina kostīmu mākslinieka Dāvida veidotie tērpi. Visas filmas interjera ainas tiek filmētas miljonāra Jūlija Krūmiņa mājā. Uz kinoekrāniem visā Latvijā filma ”Blēži” iznāks jau nākamā gada 8. martā.

Foto

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl