Ar jaunu filmu “Blēži” cer atkārtot “Svingeru” panākumus

0 Komentāru

  “Blēži” būs jautrs stāsts par negodīgu ierēdni, amatieru režisoru, jaunu ārštata aktrisi un biznesa lēdiju, un mīlas četrstūri, kas visus vieno.

Pērn režisora Andreja Ēķa komēdija ”Svingeri” izpelnījās lielu skatītāju interesi, tā kļuva par trešo visu laiku veiksmīgāko spēlfilmu Latvijas kinoizrādīšanas vēsturē. Auditorijas alkas pēc pašmāju kino, kas liek aizmirst ikdienas problēmas un ļauj pasmieties par dažādām sadzīviskām ainām, nu ir iedvesmojušas režisoru ķerties pie nākamā darba.

 

Andrejs Ēķis
filmas ”BLĒŽI” re’zisors

Man šķiet, ka 2017. gadā, kurā mēs dzīvojam, ir ļoti interesanti saprast, kā mēs visi dzīvojam. Kā dzīvo tie, kā dzīvo tie, kādas viņiem attiecības. Kāpēc tik daudzi žurnāli raksta vispār – kurš, ar ko, kāpēc, kurš ko negrib, kurš no kura aizgājis un tamlīdzīgi. Attiecības! Vienā vārda – attiecības!

 

Filmā darbosies aktrise Rēzija Kalniņa, Ieva Florence, viens no ”Svingeru” galvenajiem varoņiem Intars Rešetins, kā arī jau otro reizi Ēķis ir izvēlējies filmēšanā iesaistīt mūziķi. Režisors uzsver, ka tas filmai piedod īpašu ”smeķi”, turklāt, ja, kā viņš pats, saka – rokstārs ir pieredzējušu aktieru ielenkumā, arī viņš pats lomā labi iejūtas. Ar dalību filmā ”Blēžos” šoreiz debiju kino industrijā piedzīvo mūziķis Ralfs Eilands.

Filmas scenārija autore ir Rasa Bugavičute-Pēce, bet varoņus paspilgtina kostīmu mākslinieka Dāvida veidotie tērpi. Visas filmas interjera ainas tiek filmētas miljonāra Jūlija Krūmiņa mājā. Uz kinoekrāniem visā Latvijā filma ”Blēži” iznāks jau nākamā gada 8. martā.

Foto

0 Komentāru