“Ar dabu jokot nedrīkst!” – aviopasažieri par traucēto Rīgas lidostas darbu

0 Komentāru

Sniegputeņa dēļ šodien lidostā Rīgā atcelti vairāki avioreisi, daudzi reisi būtiski kavējas.

Kopumā atcelti 12 reisi. Piemēram, tika atcelti ielidojošie reisi no Stokholmas, Kopenhāgenas, Oslo un Minhenes un izlidojošie reisi uz Briseli, Viļņu un Kijevu.

Lēmumu atcelt vai pārvirzīt lidojumu uz citu lidostu, pieņem aviokompānija, un līdz šim visi atceltie ir nacionālās aviokompānijas “airBaltic” reisi, bet citas aviokompānijas turpina darbu. “airBaltic” lēmumu atcelt reisus skaidro ar drošības apsvērumiem, bet taču neoficiāla informācija liecina, ka “airBaltic” izmanto mazākas lidmašīnas, kurām šādos laika apstākļos risks veikt drošu nosēšanos palielinās. Un pēc aviokompānijas aplēsēm šodienas reisu atcelšana un pārvirzīšana skārusi aptuveni 1000 cilvēku.

Dainiēls, ceļotājs no Beļģijas

Lidojums pēc saraksta bija sešos no rīta, tā kā es šeit gaidu jau no pieciem rītā.

Aleksandrs, ceļotājs no Latvijas

Ar dabu jokot nedrīkst taču, tas ir drošības jautājums. Neko nepadarīsi. Reisam bija jāizlido, bet tagad jau 12 un joprojām gaidām, vēl kādu stundiņu šeit stāvēšu.

Irina, ceļotāja no Krievijas

Mēs atlidojām no Palangas, tad iesākumā nosēdāmies Tallinā, pēc tam lidojām uz šejieni un tā vairāk nekā četras stundas, nokavējām savu reisu. Līdzi ir divi bērni un tas viss nav ērti, slikti.

Lidostas ”Rīga” pārstāvji, komentējot situāciju teica, ka lidostas darbība ir apgrūtināta ne tikai puteņa, bet arī spēcīgā sānvēja dēļ. Lidosta piesaistījusi papildu darbaspēku un sniega tīrīšanā iesaistīta visa tehnika. Pasažieri aicināti sekot līdzi straujajām pārmaiņām lidojumu sarakstā lidostas mājaslapā, kā arī uzņēmuma sociālo tīklu kontos.

Video: LNT Ziņu sižets

0 Komentāru