Ar Covid-19 saslimušie Saulkrastu sociālās aprūpes mājas klienti nodalīti atsevišķās telpās; nesen svinēta iestādes jubileja

Pievienot komentāru
Ar Covid-19 saslimušie Saulkrastu sociālās aprūpes mājas klienti nodalīti atsevišķās telpās; nesen svinēta iestādes jubileja
ULDIS ĀBOLIŅŠ/TV3 ZIŅAS

Ar Covid-19 saslimušie Saulkrastu sociālās aprūpes mājas klienti nodalīti atsevišķās telpās, aģentūru LETA informēja Saulkrastu novada pašvaldības Komunikācijas un tūrisma nodaļas vadītāja Baiba Stjade.

Sociālās aprūpes mājas vadītāja Jogita Skujiņa norādīja, ka līdz pirmdienai, 2. novembrim, par 30 Saulkrastu sociālās aprūpes mājas klientiem rūpēsies četri darbinieki, kuri visu diennakti dzīvos uz vietas aprūpes mājā.

Uzzini vairāk: Covid-19 atklāts Saulkrastu slimnīcā un sociālās aprūpes mājā

Viņa atzina, ka visi aprūpes mājas iemītnieki ir guloši.

Ieskaties šeit: Saulkrastos daļa veselības aprūpes darbinieku bailēs no Covid-19 plāno atteikties strādāt

Kā liecināja fotogrāfijas pašvaldības mājaslapā, oktobra sākumā Saulkrastu sociālās aprūpes māja svinējusi 20 gadus, kopš tā sniedz pakalpojumus. Svinībās piedalījusies arī pašvaldības vadība. Fotogrāfijās, kuras tagad jau ir izņemtas no mājaslapas, redzams, ka svinību dalībnieki neievēroja valstī noteikto distancēšanos.

Lasi vēl: Vairums trešdien atklāto Covid-19 gadījumu reģistrēts Rīgā, Daugavpilī, Saulkrastos un Krāslavā

Saulkrastu sociālās aprūpes māja atrodas vienā ēkā ar Saulkrastu slimnīcu, kurā konstatēta apjomīga Covid-19 izplatība. Tagad zināms, ka saslimuši vismaz 26 cilvēki, tostarp arī desmit darbinieki.

Kā vēstīts, Covid-19 konstatēts Saulkrastu sociālās aprūpes mājas diviem darbiniekiem un septiņiem klientiem.