Ar Covid-19 inficētie Makrona delegācijas pārstāvji nav bijuši Latvijā

1 komentārs
Ar Covid-19 inficētie Makrona delegācijas pārstāvji nav bijuši Latvijā
DMITRIJS SUĻŽICS / F64

Francijas prezidenta Emanuela Makrona Lietuvas delegācijas pārstāvji, kuriem konstatēta saslimšana ar Covid-19, nav bijuši Latvijā, aģentūrai LETA pastāstīja Latvijas prezidenta padomniece saziņai ar sabiedrību Aiva Rozenberga.

Lietuvas mediji sestdien vēstīja, ka divi Makrona delegācijas pārstāvji Lietuvā inficējušies ar Covid-19.

Rozenberga teica, ka ne no Francijas, ne no Lietuvas puses nav saņemta informācija, kas liktu rasties kādām papildu bažām. Turklāt Francijas vēstniecība Latvijā apstiprinājusi, ka inficētie delegācijas pārstāvji nav bijuši Latvijā, bet tikai Lietuvā.

Levita padomniece arī uzsvēra, ka vizīte notika ļoti stingros epidemioloģiskos apstākļos un tika organizēta, ievērojot ļoti augstus drošības standartus.

Rozenberga stāstīja, ka Latvija turpina sekot līdzi informācijai un uztur kontaktus ar Lietuvas un Francijas pusi, tāpēc pašreiz nav iemesla veikt Covid-19 testus visiem Latvijas puses pārstāvjiem, kas piedalījās Makrona vizītē.

Kā ziņots, Makrons otrdien, 29. septembrī, ieradās oficiālā vizītē Latvijā. Savukārt 28.septembrī Makrons bija vizītē Lietuvā. Lasi vairāk par šo: Latvijā ieradies Francijas prezidents Makrons