Ar Covid-19 inficētais aizvadītās nedēļas nogalē braucis vilcienā no Cēsīm līdz Zemitāniem

0 Komentāru
Ar Covid-19 inficētais aizvadītās nedēļas nogalē braucis vilcienā no Cēsīm līdz Zemitāniem
PETER GUDELLA / SCANPIX

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, svētdien, 18.aprīlī, braucis ar vilcienu no Cēsīm līdz Zemitānu stacijai, informēja SPKC.

(SPKC epidemiologi epidemioloģiskajā izmeklēšanā noskaidrojuši, ka pasažieris ar apstiprinātu Covid-19 infekciju, 18. aprīlī braucis ar vilcienu Valga-Rīga (AS “Pasažieru vilciens” reisa nr. 873), plkst. 18.03 no Cēsīm līdz Zemitānu stacijai.

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajā datumā šajā vilciena maršrutā, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Novērojot Covid-19 infekcijai raksturīgus simptomus, ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

SPKC atgādina, ka ātrāk uzzināt par būšanu kontaktā ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, iespējams savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

Patlaban ir paplašinātas iespējas veikt valsts apmaksātu testu uz Covid-19. Ja parādījušies slimības simptomi – akūtas elpceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra, ožas traucējumi, garšas izjūtas zudums un citas, Covid-19 testu var veikt bez maksas un bez ārsta nosūtījuma.

Lasi vēl: Autobusos Valmiera-Rīga un Rīga-Valmiera 20., 21. un 22. aprīlī braucis Covid-19 inficētais

0 Komentāru