Ar Covid-19 inficējies Latvijas Televīzijas darbinieks

1 komentārs
Ar Covid-19 inficējies Latvijas Televīzijas darbinieks
LITA KRONE, LETA

Ar Covid-19 inficējies Latvijas Televīzijas darbinieks, sociālajā portālā “Facebook” ziņo Latvijas Televīzija (LTV).

Darbinieks inficējies ārpus darba laika. Viņa veselības stāvoklis esot apmierinošs, un viņš ārstējoties mājas režīmā. Apzinātas arī darbinieka kontaktpersonas, un šiem cilvēkiem noteikta pašizolācija. Darbiniekiem obligāti jāveic Covid-19 testi un desmit dienas viņiem aizliegts ierasties LTV ēkā.

Nav konstatēts nekāds apdraudējums LTV apmeklētājiem, un situācija tiek kontrolēta, tomēr drošības apsvērumu dēļ pieņemts lēmums uz nenoteiktu laiku pārcelt talantu šova “Ko Tu proti, Latvija?” ierakstus, informē LTV.

Medija “Facebook” kontā arī norādīts, ka kopš pavasara un pirmā Covid-19 viļņa tā darbinieki veiksmīgi izvairījās no vīrusa. LTV regulāri pārbaudot darbiniekus, kuriem ir aizdomas par saslimšanu, bet kontaktpersonas ievērojot pašizolāciju un sekojot līdzi savam veselības stāvoklim, darbā atgriežoties tikai pēc pašizolācijas laika beigām un uzrādot negatīvu Covid-19 testa rezultātu.

Ikdienā tiek sekots līdzi arī telpu dezinfekcijai un darbinieki ievēro valstī noteiktos ierobežojumus, kas palīdz novērst strauju vīrusa izplatību, norāda LTV.