Komentāri

Šādu maršrutu izvēlējās Kārlis Bardelis un Linda Zuze virtuālajam airēšanas treniņam. Treniņā Kārlis un Linda gatavojas ceļojumam vairāk nekā pusotra gada garumā. Tā laikā abi piedzīvojumu meklētāji šķērsos Dienvidameriku un tālāk ar laivu pār Kluso okeānu uz Austrāliju. 

Brīdī, kad mēs ieradāmies treniņa vietā, airēšanas trenažieri darbināja Linda, bet Kārlis bija atpūtā. Treniņam bija izvēlēts iedomu maršruts 105 kilometru garumā – no Rīgas uz Roņu salu. Pēc aptuveni piecu stundu treniņa ceļš jau bija teju pusē – 50 kilometru. Kārlis piebilst, ka reāli, airējot okeānā, tādu ātrumu panākt nav iespējams. Iepriekšējā ceļojumā, kurā Kārlis un Gints Barkovskis airēja pāri Atlantijas okeānam, piecdesmit kilometrus viņi veica diennakts laikā. Šā treniņa uzdevums ir muskuļu norūdīšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Kārlis Bardelis
ceļotājs

Ejam diezgan labi grafikā ar desmit kilometriem stundā, takā ir jau gandrīz 50 kilometri, pusceļš. Tas ir galvenais, ka pierodi pie ilgām slodzēm, tik ilgs treniņš mums vēl nav bijis.

Lindai atšķirībā no Kārļa šis būs pirmais ceļojums, kas ir tik garš, kura maršruts ir mērāms tūkstošos kilometru. Linda no treniņa vidū noairētajiem 50 kilometriem paveica aptuveni pusi.

Linda Zuze
piedalīsies ceļojumā

Fiziski es nedaudz jūtu muguru un pirkstus. Es laikam neapzinos, cik tas būs grūti, bet tieši tas varbūt man palīdz.

Lindai ir taisnība, jo ceļojums būs ne tikai ilgs, bet arī izturības pārbaudījumiem bagāts. Pirmkārt, abi jaunieši dosies uz Brazīliju, Riodežaneiro vietu, kur atrodas laiva. Tālāk viņi ar tandēma velosipēdu šķērsos Dienvidameriku. Tad, kad tas būs paveikts, viņi sēdīsies laivā un sāks airēt uz pirmo pieturvietu. Pirmā pietura ir Galapagu salās, pēc tam Franču Polinēzijā, tad tālāk mazajās saliņās – Fidži un citās, bet galamērķis ir Austrālija. Ceļā Kārlis ar draudzeni Lindu dosies nākamā gada janvāra sākumā, un paredzams, ka ceļojums noslēgsies pēc vairāk nekā pusotra gada – 2019. gada rudenī.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl