1 komentārs

Šodien sperti būtiski soļi, lai maksātnespējas administratoru rindas attīrītu no negodprātīgām amatpersonām.

Īstenojot maksātnespējas politikas reformu, Tieslietu ministra vadītā konsultatīvā padome šodien pielika punktu administratoru eksaminācijas komisijas izveidei, kas ar 1. jūliju sāks plānotās un arī ārkārtas pārbaudes administratoru darba vietās. Tas ir jauninājums un būs efektīvs instruments negodprātīgas rīcības novēršanai un apkarošanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau patlaban ir veikts administratoru riska novērtējums, sadalot viņus grupās.

Tāpat konsultatīvā padome nolēma, ka pašreizējais iestādes nosaukums – Maksātnespējas administrācija – neatbilst tās uzdevumam, jo daudzi domā, ka administrācija ir darba devējs, proti, tajā strādā administratori. Taču tā ir kontroles iestāde, kuras pirmais un galvenais uzdevums ir uzraudzības funkcija.

Tāpēc administrācijas nosaukums nākotnē būs Maksātnespējas kontroles dienests, jo tas kontrolē, uzrauga un ievieš kārtību. Atgādinām, ka pagājušajā nedēļā aizdomās par naudas izspiešanu un noziedzīgi iegūtu naudas līdzekļu legalizāciju apcietināja maksātnespējas administratoru Ilmāru Krūmu, Māri Sprūdu, kā arī Nauri Durevski.

TOP komentāri

  • Dainis Rēpiņš
    +2 +2 0

    Dainis Rēpiņš

    Nu Rasnačš pamodās...kur biji agrāk...vai šie ğēniji...nav virzīti no valsts aparāta...biedru domu biedriem???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl