Apvieno Bērnu slimnīcas novietnes

2 komentāri

Šobrīd ir noslēdzies pirmais posms Bērnu slimnīcas reorganizācijas procesā, apvienojot ”Torņakalna” un “Gaiļezera” neonatoloģijas nodaļas.

Turpmāk visiem jaundzimušajiem bērniem, arī priekšlaikus dzimušajiem un tiem, kuriem nepieciešama intensīvā terapija, aprūpe un ārstēšana tiks nodrošināta Bērnu slimnīcā Vienības gatvē.

No “Gaiļezera” arī pārējās bērnu nodaļas tiks pārvietotas uz Vienības gatvi.

Zane Straume
Bērnu slimnīcas valdes locekle

Mēs uz šo apvienošanos skatījāmies no pacientu pozīcijām. Tas, ko mēs gribam – nodrošināt jebkuram bērnam, kurš ārstējas mūsu slimnīcā, pilnīgi vienādu pakalpojumu.

Slimnīcas vadība uzsver, ka tam jānotiek divu gadu laikā, un apvienošana nodrošinās visiem pacientiem vienlīdz pieejamas medicīnas tehnoloģijas un personālu.

Apvienošana izmaksās 11 miljonus eiro. Jaunās – 16. nodaļas – labiekārtošanā būtisku atbalstu snieguši arī ziedotāji.

TOP komentāri

 • Edvīns Lukaševičs-Lācis
  +1 +1 0

  Edvīns Lukaševičs-Lācis

  manuprāt pilnīgi debīla ideja. Divas slimnīcas, katra savā pilsētas pusē, ko vēl prātīgāku var izdomāt. Tagad, kad visa pilsēta ir sasprūdusi! Lai Dievs nedod gadījumu ja kādu bērnu no Juglas vajadzēs steidzīgi nogādāt un Vienības gatvi!!!
 • Viktorija Caunīte
  0 0 0

  Viktorija Caunīte

  Situaacija nav diezko laba, kaa Latvijaa
  pa lielam var atstaat tikai vienu slimniicu beerniem?!? Vieniibas gatvee tagad ir rindas un gaidiishanas un kas buus tad, kad Gailjezers buus pavisam ciet?!? Liels bardaks!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl