Apvieno Bērnu slimnīcas novietnes

2 komentāri

Šobrīd ir noslēdzies pirmais posms Bērnu slimnīcas reorganizācijas procesā, apvienojot ”Torņakalna” un “Gaiļezera” neonatoloģijas nodaļas.

Turpmāk visiem jaundzimušajiem bērniem, arī priekšlaikus dzimušajiem un tiem, kuriem nepieciešama intensīvā terapija, aprūpe un ārstēšana tiks nodrošināta Bērnu slimnīcā Vienības gatvē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No “Gaiļezera” arī pārējās bērnu nodaļas tiks pārvietotas uz Vienības gatvi.

Zane Straume
Bērnu slimnīcas valdes locekle

Mēs uz šo apvienošanos skatījāmies no pacientu pozīcijām. Tas, ko mēs gribam – nodrošināt jebkuram bērnam, kurš ārstējas mūsu slimnīcā, pilnīgi vienādu pakalpojumu.

Slimnīcas vadība uzsver, ka tam jānotiek divu gadu laikā, un apvienošana nodrošinās visiem pacientiem vienlīdz pieejamas medicīnas tehnoloģijas un personālu.

Apvienošana izmaksās 11 miljonus eiro. Jaunās – 16. nodaļas – labiekārtošanā būtisku atbalstu snieguši arī ziedotāji.

TOP komentāri

 • Edvīns Lukaševičs-Lācis
  +1 +1 0

  Edvīns Lukaševičs-Lācis

  manuprāt pilnīgi debīla ideja. Divas slimnīcas, katra savā pilsētas pusē, ko vēl prātīgāku var izdomāt. Tagad, kad visa pilsēta ir sasprūdusi! Lai Dievs nedod gadījumu ja kādu bērnu no Juglas vajadzēs steidzīgi nogādāt un Vienības gatvi!!!
 • Viktorija Caunīte
  0 0 0

  Viktorija Caunīte

  Situaacija nav diezko laba, kaa Latvijaa
  pa lielam var atstaat tikai vienu slimniicu beerniem?!? Vieniibas gatvee tagad ir rindas un gaidiishanas un kas buus tad, kad Gailjezers buus pavisam ciet?!? Liels bardaks!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 7

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl