Aptuveni desmitā daļa stacionēto Covid-19 pacientu ārstējas Daugavpils slimnīcā

1 komentārs
Aptuveni desmitā daļa stacionēto Covid-19 pacientu ārstējas Daugavpils slimnīcā
IVARS SOIKĀNS, LETA

Aptuveni desmitā daļa stacionēto Covid-19 pacientu pašlaik ārstējas Daugavpils reģionālajā slimnīcā, noskaidroja aģentūra LETA.

Slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Gundega Gronska atzina, ka aizvadītajā diennaktī piedzīvotais Covid-19 pacientu “stacionēšanas vilnis” ir ietekmējis arī Daugavpils ārstniecības iestādi.

Pašlaik iestādē ir 11 pacienti. Pacientu stāvoklis ir vidēji smags, bet divi no iestādē esošiem pacientiem šodien tiks izrakstīti no slimnīcas.

Savukārt Rēzeknes slimnīcā pašlaik ārstējas viens Covid-19 slimnieks, apliecināja iestādes sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Sondore.

Abās reģionālajās slimnīcās šomēnes ir konstatēta saslimšana ar Covid-19 arī personāla vidū, taču pēdējās dienās jaunu saslimšanas gadījumu neesot bijis.

Jau ziņots, ka pagājušajā diennaktī slimnīcās ievietots 31 ar Covid-19 saslimušais, līdz ar to kopumā stacionāros patlaban ārstējas 105 pacienti, kas ir līdz šim lielākais Latvijas slimnīcās vienlaikus ievietoto Covid-19 pacientu skaits, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati.

No visiem stacionētajiem 98 ir ar vidēji smagu slimības gaitu, bet septiņi ir ar smagu slimības gaitu.

Aizvadītajā diennaktī stacionāru atstājuši četri pacienti, savukārt līdz šim no stacionāra izrakstīti 304 pacienti, starp kuriem ir gan atlabušie, gan mirušie.

Kā ziņots, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati liecina, ka pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēts 161 jauns inficēšanās ar Covid-19 gadījums.

Aktuālākās ziņas, datus un faktus par Covid-19 izplatību Latvijā un pasaulē lasi ŠEIT!