2 komentāri

Jaunākā “Kantar TNS” veiktā aptauja atklāj, ko Latvijas iedzīvotāji domā par Katalonijas atdalīšanos no Spānijas.

33% norādījuši, ka Katalonijas atdalīšanos no Spānijas vērtē pozitīvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču gandrīz tikpat – 32% – saka, ka tas nav pareizs lēmums.

Savukārt vēl līdzīgam skaitam – 35% – nav viedokļa par Katalonijas un Spānijas attiecībām.

Viss par virzību Katalonijas neatkarības jautājumā ir šeit!

TOP komentāri

 • Janis Jersovs
  +2 +2 0

  Janis Jersovs

  Lielai daļai Latvijas iedzīvotāju nav izpratnes un zināšanu par Katalonijas vēsturi
 • guntis
  +1 +1 0

  guntis

  Pec Visuma saprata saprasanas uz musu planetas valstis veidotas piespiedu karta iekarojot teritorijas ,nogalinot cilvekus.Planetas zemes teritorijas pieder apdzivosanai tiem cilvekiem kas savstarpeji nav naidigi un eonomisi un politiski sadarbojas sava starpa.Robeza valstim un valstuskaitam jamainas-sadaloties vai apvienojoties labpratigi jaunas valstis,kas vajadzigas socialu-/pensiju,pabalstu,ieksejo ekonomiku radisanai valstu iedzvotajiem,pec tam ari savstarpeji savstarpeju mantisko labumu gusanai sadarbibastarp blakus un talakam valstim,savstarpejos un ari ieksejas pretrunas kartojot aNO pasparne.Katalonijai jabut neatkarigai,ari kurdiem un skotiem.Spanijas parvaldes vaditaji strada pec konkistodoru iekarotaju principiem,ari ASV un Eirpas savieniba.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl