7 komentāri
Aptauja: Vairums Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka Latvija ir labāka nekā lielākā daļa citu valstu
Edijs Pālens / LETA

Vairums Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka Latvija ir labāka nekā lielākā daļa citu valstu, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.

Septembrī iedzīvotājiem tika lūgts izteikt savu viedokli, vai, vispārīgi runājot, Latvija ir labāka nekā lielākā daļa citu valstu. Kopumā šim apgalvojumam piekrita 62% aptaujāto – 41% tam drīzāk piekrita, savukārt vēl 21% – pilnībā piekrita.

Šogad fiksētais rezultāts ir augstākais kopš mērījumu sākšanas 2009.gadā. SKDS vadītājs Arnis Kaktiņš skaidroja, ka aptauja rāda iedzīvotāju attieksmes izmaiņas, sākot ar krīzes laiku, kad kopumā cilvēku noskaņojums bija negatīvāks, salīdzinot ar pirmskrīzes noskaņojumu. 2009.gadā Latviju kā labāku par lielāko daļu no valstīm kopumā uzskatīja 35% iedzīvotāju.

Šogad vēl 25% iedzīvotāji kopumā pauduši pretēju viedokli – 19% aptaujāto norādīja, ka drīzāk nepiekrīt apgalvojumam, ka Latvija ir labāka nekā lielākā daļa citu valstu, savukārt vēl 6% atzina, ka šim apgalvojumam pilnībā nepiekrīt. Vēl 14% nespēja sniegt konkrētu vērtējumu šajā jautājumā.

TOP komentāri

 • Jolanta Balode
 • Edgars Jonaitis
  +3 +2 -1

  Edgars Jonaitis

  Viss sākas ar mums pašiem.
  ...Mums pašiem ir jāsāk un JĀDARA viss, lai uzlabotu situāciju valstī! Jāsāk ar vēlēšanām (ievēlot kaut cik normālus deputātus) un tad arī jāiet tālāk!
  Mums ir JĀDARA nevis "jāsēž krēslos" un jārunā tikai par to, ka viss slikti!
 • Dainis Bergmanis
  +1 +1 0

  Dainis Bergmanis

  Rezultāts ,kā ar mietu pa pieri -aptaujas jātaisā tā ,kā par to samaksā!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl