Aptauja: vairums Latvijas iedzīvotāju Trampam par viņa darbību liek 4 no 10 ballēm

5 komentāri
Aptauja: vairums Latvijas iedzīvotāju Trampam par viņa darbību liek 4 no 10 ballēm
Foto: AP / LETA

Piektdien aprit gads kopš Donalda Trampa ievēlēšanas ASV prezidenta amatā. Vērtējums par viņa darbību ir radikāli atšķirīgs – no naidīgiem komentāriem līdz gandrīz vai sajūsmai. Kā viņu vērtē Latvijas iedzīvotāji?

Vidējais sniegtais vērtējums ir vien 4 punkti no 10 iespējamiem. Trampa darbību augstāk vērtējusi desmitā daļa iedzīvotāju. Vidēju vērtējumu 24%, bet zemāko – vairums jeb 47% iedzīvotāju.

Puse (51%) Latvijas iedzīvotāju domā, ka Trampa ievēlēšana ir kaut ko mainījusi pasaulē. 37% aptaujāto nesaskata nekādas pārmaiņas, bet 12% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi, liecina “Kantar TNS” veiktā aptauja.

TOP komentāri

 • Ivo
  +2 +2 0

  Ivo

  Tas ir ideāls prezidents, vismaz domā par savu tautu un ja, kas ir radījis visvairāk darbavietas kopš stāšanās amatā starp visiem iepriekšējiem prezidentiem, vismaz cilvēkiem ir kur strādāt.
 • s
  +2 +2 0

  s

  Kāda mums daļa par ASV prezidentu? Viņi paši vēlēja, lai paši atbild par savu demokrātiju.Varbūt vairāk padomāsim, kā pašiem tikt galā ar saviem savēlētajiem brīnumdariem!
 • Renars Vanags

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl