5 komentāri

Ģimenes ārstu daļa jau vairākus mēnešus turpina streiku, pieprasot lielāku finansējumu.

Daļa prasību ir izpildīta, daļa nē. LNT raidījums “900 sekundes” skaidroja, – vai Latvijā streiki vispār ir veids, kā panākt vēlamo rezultātu?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Kantar TNS” veiktā aptauja rāda, ka 34% iedzīvotāju uzskata streiku kā labu līdzekli mērķu sasniegšanai, tomēr 59% domā, ka šādi protesti neko nedod.

TOP komentāri

 • Arnis Vilemsons
  +1 +1 0

  Arnis Vilemsons

  Kurā vēl valstī valsts atļauj ārstiem ņirgāties par slimniekiem,atļaujot streiko valsts darbā strādājošiem ārstiem?! Kāpēc policistiem aizliegts streikot?
 • Andris Masnikovs
  +1 +1 0

  Andris Masnikovs

  Mans viedoklis ir tāds! Latvijas valdibai ir pilnīgi nospļauties uz tiem streikiem un tt un LV nekas nemainīsies līdz tam brīdim kad pie valdības tiks cilvēki ar citu domāšanu un tie būs Latvijas patrioti kas būs dzimusi no 1992 gada uz augšu. Ja tā turpināsies Latvijā vairs nebūs normāli cilvēki kas spētu strādāt un maksāt nodokļus Jo vissi strādāt vārītāji un gribētāji būs ārpus Latvijas . Es mīlu Latviju bet diemžēl nevaru pilnvērtīgi eksistēt šinī valsti un jo dien jo vairāk brīnos laikam jau ne pavelti ir pasakas par muļķu zemi žēl ka tie muļķi esam mēs tauta
 • Santa
  0 0 0

  Santa

  Viņi streikodami,uz darbu neiedami,likdami ciest slimajiem cilvēkiem viņu bezdarbības laikā,algu sev aprēķinās un paņems to pašu ko vienmēr?Ir jālikvidē ģimenes ārstu prakse kā tāda vispār,un jāatgriežas pie vecās sistēmas,kur viņu algas un pacienta nodevas ir tikai valsts kompetencē.Tas neļaus tālāk attīstīties ārstu- zagļu tīklam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl