Aptauja: vairums Latvijas iedzīvotāju neuzskata, ka streikošana nepalīdz sasniegt mērķi

5 komentāri

Ģimenes ārstu daļa jau vairākus mēnešus turpina streiku, pieprasot lielāku finansējumu.

Daļa prasību ir izpildīta, daļa nē. LNT raidījums “900 sekundes” skaidroja, – vai Latvijā streiki vispār ir veids, kā panākt vēlamo rezultātu?

“Kantar TNS” veiktā aptauja rāda, ka 34% iedzīvotāju uzskata streiku kā labu līdzekli mērķu sasniegšanai, tomēr 59% domā, ka šādi protesti neko nedod.

Lasi vēl

 • Arnis Vilemsons
  +1 +1 0

  Arnis Vilemsons

  Kurā vēl valstī valsts atļauj ārstiem ņirgāties par slimniekiem,atļaujot streiko valsts darbā strādājošiem ārstiem?! Kāpēc policistiem aizliegts streikot?
 • Andris Masnikovs
  +1 +1 0

  Andris Masnikovs

  Mans viedoklis ir tāds! Latvijas valdibai ir pilnīgi nospļauties uz tiem streikiem un tt un LV nekas nemainīsies līdz tam brīdim kad pie valdības tiks cilvēki ar citu domāšanu un tie būs Latvijas patrioti kas būs dzimusi no 1992 gada uz augšu. Ja tā turpināsies Latvijā vairs nebūs normāli cilvēki kas spētu strādāt un maksāt nodokļus Jo vissi strādāt vārītāji un gribētāji būs ārpus Latvijas . Es mīlu Latviju bet diemžēl nevaru pilnvērtīgi eksistēt šinī valsti un jo dien jo vairāk brīnos laikam jau ne pavelti ir pasakas par muļķu zemi žēl ka tie muļķi esam mēs tauta
 • Santa
  0 0 0

  Santa

  Viņi streikodami,uz darbu neiedami,likdami ciest slimajiem cilvēkiem viņu bezdarbības laikā,algu sev aprēķinās un paņems to pašu ko vienmēr?Ir jālikvidē ģimenes ārstu prakse kā tāda vispār,un jāatgriežas pie vecās sistēmas,kur viņu algas un pacienta nodevas ir tikai valsts kompetencē.Tas neļaus tālāk attīstīties ārstu- zagļu tīklam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl