12 komentāri
Aptauja: vairums Latvijas iedzīvotāju dzīvi Rīgā uzskata par labāku nekā citviet valstī
Vadims Lopatenoks / f64

Vairums Latvijas iedzīvotāju dzīvi Rīgā uzskata par labāku nekā citviet valstī, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.

Šogad maijā veiktajā aptaujā iedzīvotājiem tika lūgts vērtēt, vai dzīve Rīgā ir labāka nekā citviet Latvijā. 65% aptaujāto kopumā norādīja, ka tā ir labāka – 35% iedzīvotāju pauda pārliecību, ka galvaspilsētā dzīve ir būtiski labāka, savukārt vēl 30% pauda viedokli, ka tā ir nedaudz labāka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Salīdzinot ar pagājušo gadu, šogad šādu viedokli pārstāvošu iedzīvotāju īpatsvars pieaudzis par astoņiem procentpunktiem. Augstākais šāda viedokļa īpatsvars novērojumu vēsturē fiksēts 2003. gadā, kad tā domāja 72% iedzīvotāju.

Pretēju viedokli šogad kopumā pauduši 9% iedzīvotāju – 6% iedzīvotāju uzskata, ka dzīve Rīgā ir nedaudz sliktāka kā citviet, savukārt vēl 3% – ka tā ir ievērojami sliktāka.

Vēl katrs piektais aptaujātais norādīja, ka dzīve Rīgā ir tāda pati kā citur, savukārt vēl 7% iedzīvotāju nespēja sniegt konkrētu viedokli šajā jautājumā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl