12 komentāri
Aptauja: vairums Latvijas iedzīvotāju dzīvi Rīgā uzskata par labāku nekā citviet valstī
Vadims Lopatenoks / f64

Vairums Latvijas iedzīvotāju dzīvi Rīgā uzskata par labāku nekā citviet valstī, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.

Šogad maijā veiktajā aptaujā iedzīvotājiem tika lūgts vērtēt, vai dzīve Rīgā ir labāka nekā citviet Latvijā. 65% aptaujāto kopumā norādīja, ka tā ir labāka – 35% iedzīvotāju pauda pārliecību, ka galvaspilsētā dzīve ir būtiski labāka, savukārt vēl 30% pauda viedokli, ka tā ir nedaudz labāka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Salīdzinot ar pagājušo gadu, šogad šādu viedokli pārstāvošu iedzīvotāju īpatsvars pieaudzis par astoņiem procentpunktiem. Augstākais šāda viedokļa īpatsvars novērojumu vēsturē fiksēts 2003. gadā, kad tā domāja 72% iedzīvotāju.

Pretēju viedokli šogad kopumā pauduši 9% iedzīvotāju – 6% iedzīvotāju uzskata, ka dzīve Rīgā ir nedaudz sliktāka kā citviet, savukārt vēl 3% – ka tā ir ievērojami sliktāka.

Vēl katrs piektais aptaujātais norādīja, ka dzīve Rīgā ir tāda pati kā citur, savukārt vēl 7% iedzīvotāju nespēja sniegt konkrētu viedokli šajā jautājumā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki šodien 13:56

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl