Aptauja: vairums iedzīvotāju uzskata, ka valsts nav darījusi pietiekami, lai neatkārtotos Zolitūdei līdzīgas traģēdijas

2 komentāri

Otrdien, 21. novembrī, pieminam ceturto gadskārtu kopš lielākās traģēdijas Latvijā pēc neatkarības atgūšanas. Pirms četriem gadiem Zolitūdē, iebrūkot lielveikala “Maxima” jumtam, dzīvību zaudēja 54 cilvēki un vairāki desmiti tika smagi ievainoti. 

Bet, vai iedzīvotāju skatījumā, valsts ir darījusi pietiekami, lai šādas traģēdijas neatkārtotos?

Piektā daļa (21%) Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem uzskata, ka valsts ir darījusi pietiekami, lai šādas traģēdijas neatkārtotos. Tikmēr vairākums (68%) tā neuzskata. Vēl desmitā daļa (11%) aptaujāto nav pauduši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

TOP komentāri

 • vd
  0 0 0

  vd

  Valsts tikai vairāk sākušas ražot un pieprasīt papīrus, it kā papīrs būtu garantija, bet nav reāli atbildīgā, kas uz vietas objektā pārbauda un ir atbildīgs.
 • s
  0 0 0

  s

  Valsts kā administrativas iestādes ne tikai nav darījušas visu, bet gan nav darījušas gandriz neko- tiesas velkas un velkas, piemiņas vietas nav, papiros varbūt ir kaut kāda kārtiba,bet objektos, kamēr nekas nav noticis tragisks, kontroles ir formālas tāpat.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl