2 komentāri

Latvija dod priekšroku konstruktīvai un praktiskai sadarbībai ar Krieviju virknē jomu, – šādu viedokli paudis Ministru prezidents Māris Kučinskis.

Absolūtais vairākums (87%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā domā, ka būtu jāatbalsta Latvijas un Krievijas praktiskā sadarbība tādās jomās kā transports, loģistika, robežaizsardzība, migrācijas jautājumi, kultūra un māksla.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Desmitā daļa (8%) iedzīvotāju uzskata, ka nebūtu jāatbalsta Latvijas un Krievijas sadarbība nevienā jomā. 5% iedzīvotāju nav pauduši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl