Aptauja: vairums iedzīvotāju “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas darbu vērtē zemu

2 komentāri

Tikmēr apritējuši gandrīz trīs mēneši, kopš Saeimā notiek “oligarhu lietas” parlamentārā izmeklēšana.

Vidējais iedzīvotāju sniegtais vērtējums komisijas darbam ir 2,8 punkti.

Augstāku vērtējumu (septiņus un vairāk punktus) ir snieguši tikai 3% iedzīvotāju. Vidēju vērtējumu (piecus vai sešus punkti) – 13% iedzīvotāju, bet vairums – 61% komisijas darbam snieguši zemu vērtējumu (vienu līdz četriem punkti). Vēl gandrīz ceturtā daļa (23%) aptaujāto nav pauduši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

Lasi vēl

  • s
    0 0 0

    s

    Nav isti skaidrs, ko grib noskaidrot.Izmeklēšanas kvalitāti ne, prokuratūras atbalstu/neatbalstu ne,runātājus pēc balsim ierakstos varētu identificēt, ja gribētu.Par plāniem, kas gribēts, kas noticis-tas nevienu neinteresē,laiks pagājis, tāpat drīz būs noilgums.Ja arī līdz tiesai kaut kas aizies, vilksies gadiem-Lembergu jau 10 gadus tiesa un nevar ne notiesāt, ne attaisnot-mūsu jaudīgā tieslietu sistēma.NA imitē aktivu darbibu, bet savus kantorus sakārtot nespēj.Uz visu to daži deputāti krietni piepelnās,sēžot komisijā un vēl deputāta algu sanemot.Varētu māsiņas saņemt gan mēnešalgu, gan par katru šprici vēl klāt, bet nē, vinām tas algā ieskaitīts.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl