2 komentāri

Tikmēr apritējuši gandrīz trīs mēneši, kopš Saeimā notiek “oligarhu lietas” parlamentārā izmeklēšana.

Vidējais iedzīvotāju sniegtais vērtējums komisijas darbam ir 2,8 punkti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Augstāku vērtējumu (septiņus un vairāk punktus) ir snieguši tikai 3% iedzīvotāju. Vidēju vērtējumu (piecus vai sešus punkti) – 13% iedzīvotāju, bet vairums – 61% komisijas darbam snieguši zemu vērtējumu (vienu līdz četriem punkti). Vēl gandrīz ceturtā daļa (23%) aptaujāto nav pauduši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

TOP komentāri

  • s
    0 0 0

    s

    Nav isti skaidrs, ko grib noskaidrot.Izmeklēšanas kvalitāti ne, prokuratūras atbalstu/neatbalstu ne,runātājus pēc balsim ierakstos varētu identificēt, ja gribētu.Par plāniem, kas gribēts, kas noticis-tas nevienu neinteresē,laiks pagājis, tāpat drīz būs noilgums.Ja arī līdz tiesai kaut kas aizies, vilksies gadiem-Lembergu jau 10 gadus tiesa un nevar ne notiesāt, ne attaisnot-mūsu jaudīgā tieslietu sistēma.NA imitē aktivu darbibu, bet savus kantorus sakārtot nespēj.Uz visu to daži deputāti krietni piepelnās,sēžot komisijā un vēl deputāta algu sanemot.Varētu māsiņas saņemt gan mēnešalgu, gan par katru šprici vēl klāt, bet nē, vinām tas algā ieskaitīts.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl