Aptauja: vairums iedzīvotāju nebūtu gatavi maksāt, lai iegādātos Latvijas dārzeņus un augļus

Pērnā gada lietavas un šā gada sausums – Latvijas lauksaimnieki cīnās gan ar ražas, gan plānoto ieņēmumu zudumu.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • kakis

  kakis

  Skumji,ka mūsu audzētāji arī paši ļoti paaugstina cenas,sacenšoties ar lielveikaliem.Produkcija nereti jau bojājas,taču cenas joprojām turas.Labāk sapūdēs,nevis pārdos lētāk.
 • Ingrīda Dudure Mežaka
 • Valda LV

  Valda LV

  Cilvēki pērk ne jau izcelsmes valsts dēļ, bet tādēļ, ka lētāk...
 • Kristīne Vinnika

  Kristīne Vinnika

  Atkarīgs no tā, kādas cenas. Katrā ziņā priekšroku dodu vietēja ražojuma precēm un, ja nav vai ir, bet par izcili augstu cenu, meklēju analogu preci par labu importētiem produktiem
 • S

  S

  Latvijā ražotais jāpērk tieši no zemniekiem, nevis caur visa veida uzpircējiem, lielveikalus ieskaitot. Iegūs tiešie ražotāji un ari pircēji nepārmaksās.
 • aa

  aa

  Tirgotāji - rausēji ļoti labi sadzīvo ar parasto tautu - 2 centu taupītājiem. Pirmie tirgo sūdus ar milzīgu uzcenojumu un gūst fantastisku peļņu, otrie - ēd sūdus un ir laimīgi, jo ir ietaupījuši savus 2 centus. Kāda velna pēc kaut kāds dažās austrumeiropas valstīs pārstāvētu lielveikalu tīkla īpašnieks atrodams Forbes pasaules bagātāko cilvēku sarakstā, tajā pašā laikā pie kasēm stāv garas rindas, nav, kas par kasierēm strādā, un tiek izdomāta visāda herņa, lai nebūtu jāmaksā lielāka alga, kases tikai māmiņām, kases zem 5 pirkumiem, kases tikai ar kartēm...?
 • Edvīns Lukaševičs-Lācis

  Edvīns Lukaševičs-Lācis

  Kamer ir nakts tirgus neredzu iemeslu. Atbalstu tieso razotaju un ignoreju sveso valsru starpnieku?
 • Janis Kasinskis

  Janis Kasinskis

  Atbalstitu visi, ja vien ta butu adekvata cena tiem produktiem nevis reiz tris.
 • Es

  Es

  Pastāstiet man muļķim- kāpēc LV produkcija ir 5x dārgāka kā Spānijas vai Polijas? Mums laukos algas ir 3000+? Mums ir tālu jāved, lielas transporta izmaksas? Nē pačukstēšu, piemēram pirms aptuveni pirms mēneša kad parādījās jaunie kartupeļi, piemēram veikalam Maxima zemnieks tos nodeva pa 0,20 EUR kg- plaukta cena 0,80 EUR... Es ļoti gaidu Lidl- kad mums cenas būs reālas, nevis ar 400% uzcenojumu, tas pats piens veikalā tuvu 1 euro, zemnieks no tā saņem ap 20 centiem... Paskaties kaut vai Lietuvas Lidl arbūzi 0,29 , banāni 0,59, cukurs akcija 3kg= 1,00 EUR

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!