32 komentāri

Ir izskanējis ierosinājums, ka veselības aprūpes budžeta palielināšanai varētu būt jāievieš jauns maksājums – veselības apdrošināšana, kas paredz, ka katram darba ņēmējam būtu jāveic ikmēneša maksājums 25 eiro apmērā. Kā to vērtē iedzīvotāji?

Piektā daļa (22%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atbalsta šo ierosinājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr vairākums jeb 67% aptaujāto ir pretējās domās un to neatbalsta. Desmitā daļa (11%) iedzīvotāju nav pauduši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

TOP komentāri

 • lili
  +14 +12 -2

  lili

  Esmu pilnīgi pret, jo tā ir ļoti liela summa pie vairākuma cilvēku mazajām algām.
 • Ilva
  +13 +11 -2

  Ilva

  Pilnīgi neatbalstu, jo algas ir tā jau pārāk mazas un tad vēl 25 eiro nost, tā ir pārāk liela naudu parastajam darba ņēmējam, kurš nestrādā valsts un pašvaldības sfērā, tie varētu maksāt, bet par tiem maksā nodokļu maksātāji jau tagad.
 • Rasa
  +10 +10 0

  Rasa

  Tas jau ir kautkads absurds. Menesi 25 eiro. Cik tad ir to kuriem tie 25 eiro neko nenozime. Lielaka valsts dala stradajoso sanem mazliet virs minimala vai minimalo algu. Vajag ieviest progresivo ienemumu nodokli, nevis fantazet visadus murgus. Valsts valdosa elite sez savos kreslos un ir tik talu no realas situacija valsti,ka vispar nespej iedomaties par realo situaciju valsti. Gan jau atkal pacels sev algas par labu darbu ka katru gadu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl