15 komentāri
Aptauja: vairums iedzīvotāju neatbalsta ideju par mācību gada pagarināšanu
Evija Trifanova / LETA

Pagarināt mācību gadu un ieviest vēl vienu brīvlaiku pavasarī – to rosinājusi Izglītības un zinātnes ministrija. Kā to vērtē iedzīvotāji?

Piektā daļa (20%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā ir norādījuši, ka atbalsta šo Izglītības un zinātnes ministrijas ierosinājumu. Tikmēr vairākums (69%) tomēr to neatbalsta. Vēl desmitā daļa (11%) iedzīvotāju nav pauduši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

TOP komentāri

 • 333
  +8 +7 -1

  333

  Tak dodiet bērniem bērnību!!!Pēc mūsu valdības izdarībām var spriest ka kaut kam tas ir izdevīgi!Šī nav tā valdība kura rūpētos par iedzīvotājiem un viņu bērniem!!!
 • velta
  +7 +6 -1

  velta

  Pensiju sistēma saēda vecumdienas, tagad atņemsim bērniem bērnību! Kādreiz mēs augām un pavadījām vasaru laukos pie vecvecākiem, tas bija jauki! Tagad cilvēks strādā kamēr kājas var pavilkt un mazbērnus pieskatīt nav ne laika ne iespējas! Nevis strādājam lai labi dzīvotu, bet dzīvojam lai strādātu un maksātu, maksātu, maksātu...
 • lotosa zieds
  +5 +5 0

  lotosa zieds

  Viņa saucas skoliņa,jo viņiem nav bērnu dārzu,bet tāpat tur ir tikai bērnudārzošnās. Mums taču dārziņā arī ir pirmsskolas sagatavošana,kur māca skaitīt,rēķināt,rakstīt un lasīt. Ne jau viņi tur 4 un 5 gadu vecumā algebru mācās,bet to pašu,ko te b.d. Nu jā,mums jau tā valdība kā aunu bars,gatavi spītīgi skriet sienā,kamēr igauņi par bērniem domā un vēl papildus nedēļu brīvdienas bērniem dos,mums ka tik vairāk noslogot.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl