Komentāri

Latvija neuzņems vairāk bēgļu, kā to paredz līdzšinējās vienošanās, tā LNT raidījumam “900 sekundes” sekundēm atzina premjers Māris Kučinskis.

Bet, kā iedzīvotāji vērtē atbildīgo institūciju darbu attiecībā uz līdz šim uzņemtajiem patvēruma meklētājiem?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lūgti novērtēt institūciju darbu 10 punktu skalā, kur viens punkts nozīmē ļoti sliktu vērtējumu, 10 – ļoti labu, iedzīvotāju vidējais vērtējums ir 5,2 punkti.

Augstāku vērtējumu, – septiņus un vairāk punktus sniegusi piektā daļa jeb 20% ekonomiski aktīvo iedzīvotāju. Vidēju vērtējumu, – piecus vai sešus punktus snieguši 28% aptaujāto. Zemāku vērtējumu, – vienu līdz četrus punktus sniegusi ceturtā daļa jeb 23% iedzīvotāju. Vēl 29% nav pauduši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl