Komentāri

Latvija neuzņems vairāk bēgļu, kā to paredz līdzšinējās vienošanās, tā LNT raidījumam “900 sekundes” sekundēm atzina premjers Māris Kučinskis.

Bet, kā iedzīvotāji vērtē atbildīgo institūciju darbu attiecībā uz līdz šim uzņemtajiem patvēruma meklētājiem?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lūgti novērtēt institūciju darbu 10 punktu skalā, kur viens punkts nozīmē ļoti sliktu vērtējumu, 10 – ļoti labu, iedzīvotāju vidējais vērtējums ir 5,2 punkti.

Augstāku vērtējumu, – septiņus un vairāk punktus sniegusi piektā daļa jeb 20% ekonomiski aktīvo iedzīvotāju. Vidēju vērtējumu, – piecus vai sešus punktus snieguši 28% aptaujāto. Zemāku vērtējumu, – vienu līdz četrus punktus sniegusi ceturtā daļa jeb 23% iedzīvotāju. Vēl 29% nav pauduši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl