9 komentāri

Atklāta milzu krāpšana ar atļaujām elektroenerģijas ražošanai. LNT raidījums “900 sekundes” skaidroja, – vai sabiedrība tic, ka kāds par to tiks arī sodīts.

TNS veiktā aptauja rāda, ka tikai 10% iedzīvotāju uzskata, ka krāpniecībā ar atļaujām elektroenerģijas ražošanai obligātajā iepirkumā iespējamie vainīgie tiks operatīvi noskaidroti un saukti pie atbildības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr absolūtais vairākums (81%) iedzīvotāju neuzskata, ka reāli sodi tiešām tiks saņemti, un tas parāda sabiedrības neuzticēšanos likumdevējiem un arī likumu uzraugiem.

TOP komentāri

 • s
  +17 +17 0

  s

  Protams, ka vainīgo nebūs, kurā lielā afērā, kur cietuši vienkāršie cilvēki, kāds ir sodīts?Ieniegs atlūgumus, vels vainu no kantora uz kantori, nesapratīs, kam par ko jāatbild,ja tiks līdz tiesai, tā vilksies gadu demitiem, kāds aizies mūžibā, kāds uz Austriju ārstēties.Vai tad mēs nezinām, ka notiek.
 • Martins
  +11 +11 0

  Martins

  Ja kāds būtu vainīgs, kur runa iet par milzu naudu, tad Latvija vairs nebūtu Latvija... jo šeit viss notiek kā bagāts grib! Visi nopērkami un gandrīz visi nodevēji. Pēc 5. gadiem šeit dzīvos tā pat kā Maskavā, būs bagātie un nabagie. Vidējie ārzemēs un cilvēki skaits vēl par 500 000 mazāk...
 • kazis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl