9 komentāri

Atklāta milzu krāpšana ar atļaujām elektroenerģijas ražošanai. LNT raidījums “900 sekundes” skaidroja, – vai sabiedrība tic, ka kāds par to tiks arī sodīts.

TNS veiktā aptauja rāda, ka tikai 10% iedzīvotāju uzskata, ka krāpniecībā ar atļaujām elektroenerģijas ražošanai obligātajā iepirkumā iespējamie vainīgie tiks operatīvi noskaidroti un saukti pie atbildības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr absolūtais vairākums (81%) iedzīvotāju neuzskata, ka reāli sodi tiešām tiks saņemti, un tas parāda sabiedrības neuzticēšanos likumdevējiem un arī likumu uzraugiem.

TOP komentāri

 • s
  +17 +17 0

  s

  Protams, ka vainīgo nebūs, kurā lielā afērā, kur cietuši vienkāršie cilvēki, kāds ir sodīts?Ieniegs atlūgumus, vels vainu no kantora uz kantori, nesapratīs, kam par ko jāatbild,ja tiks līdz tiesai, tā vilksies gadu demitiem, kāds aizies mūžibā, kāds uz Austriju ārstēties.Vai tad mēs nezinām, ka notiek.
 • Martins
  +11 +11 0

  Martins

  Ja kāds būtu vainīgs, kur runa iet par milzu naudu, tad Latvija vairs nebūtu Latvija... jo šeit viss notiek kā bagāts grib! Visi nopērkami un gandrīz visi nodevēji. Pēc 5. gadiem šeit dzīvos tā pat kā Maskavā, būs bagātie un nabagie. Vidējie ārzemēs un cilvēki skaits vēl par 500 000 mazāk...
 • kazis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl