Komentāri

Vai šodien mājsaimniecības spēj apmaksāt visus ikmēneša rēķinus? 900 Sekundes sadarbībā ar TNS aptaujā ir uzzinājuši sabiedrības viedokli.

Labā ziņa ir tā, ka absolūtais vairākums (84%) Latvijas iedzīvotāju norāda, ka spēj apmaksāt rēķinus par komunālajiem pakalpojumiem (gāze, elektrība, siltums, ūdens u.c.). Tomēr 14% Latvijas iedzīvotāju to šobrīd nevar izdarīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

67% Latvijas iedzīvotāju norādījuši, ka šajā sezonā viņu ģimenes rēķini par komunālajiem pakalpojumiem ir kļuvuši lielāki, savukārt 3% tie kļuvuši mazāki. Ceturtā daļa (26%) iedzīvotāju norādījuši, ka šajā sezonā viņu ģimenes rēķini par komunālajiem pakalpojumiem ir palikuši tādi paši, kā pagājušajā sezonā.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl