Aptauja: vairāk nekā puse iedzīvotāju uzskata, ka jāpalielina soda nauda par kūlas dedzināšanu

15 komentāri

Kūlas ugunsgrēki nodara lielu postu dabai un arī saimniecībām. LNT raidījums “900 sekundes” skaidroja, vai būtu jāpalielina naudas sodi par kūlas dedzināšanu.

“Kantar TNS” veiktā aptauja rāda, ka vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju uz šo jautājumu atbild apstiprinoši – jā, soda naudas apmēram būtu jāpalielinās, ņemot vērā kūlas dedzināšanas apmērus Latvijā. Ceturtā daļa aptaujāto ir pret lielākiem sodiem, savukārt piektā daļa nav snieguši konkrētu atbildi šajā jautājumā.

TOP komentāri

 • Skaistulis

  Skaistulis

  Ja paša saimnieka īpašums tad lai dara ko vēlas kaut dedzina visu nost :D par kādu sodu šeit vispār var būt runa,ja cilvēks pats aidedzina tad arī respektīvi uzņemas atbildību par to ja aizdegas kāda ēka vai viņa mežs,katrs ir saimnieks savā īpašumā un citiem nav daļas ko viņs tur dara....tad jau pavasarī iestādot kartupeļus vajadzēs papīrus lai rudenī noraktu :D
 • Jack Smit

  Jack Smit

  Vispirms jāsoda zemes īpašnieki .Ja zeme tiktu sakopta nebūtu ko dedzināt a tagad īpašumā ir zeme kura netiek izmantota uz tās aug zāle .Un aprobežotajiem prātiņiem nagi niez pieraut špicku.Vai jūs idiņi esat redzējuši kas paliek pēc uguns ? Mazie apdegušie zaķēni , vardes kuri sāpēs kliedz un iet bojā šausminošās mokās. Pašiem pielaist uguni lai var izbaudīt kā jūtas šīs mazās radībiņas Varbūt sapratīs ka nedrīkat dedzināt
 • latgalee
  +9 +6 -3

  latgalee

  piekriitu,ka vislabaakais risinaajums buutu,ka jaasoda jau rudenii iipashnieki,par zemes nesakopshanu,tad nebuutu izdevumu ne par dzeeshanu,ne arii nelaimes,ka nodeg maajas vai dziivas raddiibas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl