19 komentāri

Rīgas domes darbinieki prēmijās saņēmuši vairākus simtus un pat tūkstoš eiro, bet Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā Veselības ministrija jauniem darbiniekiem izmaksājusi ievērojamas prēmijas.

Vai iedzīvotāji atbalsta ideju, ka par labi paveiktu darbu ir jāmaksā gada nogalē prēmijas valsts un pašvaldību iestādēs?

“Kantar TNS” aptauja liecina, ka 38% atbalsta prēmēšanu; savukārt 48% ir pret to. 14% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

TOP komentāri

 • s
  +35 +35 0

  s

  Ko sauc par labi padaritu darbu? Vai samudžinātie likumi, ko pienēmusi valdiba pēc padomnieku ieteikumiem, kurus nesaprot pat profesionāļi, ir labs darbs?Ja tā, tad kam labs?
 • netaisniba
  +30 +30 0

  netaisniba

  tas ir vinu darbs un pienakums pa to vini sanem naudu kadas var but vel pemijas.ja nem realitati tad nekada labi paveikta darba sai jomas nevar redet un nau,bet tiesi otradi palielina visur cenas uz partiku,nodokliem,zalem un t.t.viss iet uz grunti bet trakte par labi paveikto darbu.murgs.
 • Vadims Kislovs
  +15 +15 0

  Vadims Kislovs

  par ministru & viņu aparāta darbu gada beigās pienākas tikai Ciklons B ar gāzes kameru jo viss te atgādina Būhanvaldes uzparikti

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl