18 komentāri

Šobrīd ir spēkā norma, kas paredz internetā publicēt un vismaz astoņus gadus uzturēt publiski pieejamu informāciju par valsts un pašvaldību amatpersonu atalgojumu. Šī norma šobrīd apstrīdēta Satversmes tiesā (ST). Vai iedzīvotāji atbalsta šādas atklātības saglabāšanu?

Ceturtā daļa (23%) Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem uzskata, ka būtu jāatsakās no amatpersonu algu publicēšanas internetā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr vairākums jeb 68% ir pretējās domās un tā neuzskata. Vēl desmitā daļa (9%) iedzīvotāju nav sniegusi konkrētu atbildi šajā jautājumā.

TOP komentāri

  • Dzintra Rozenberga
  • Sanchess
  • Vjačeslavs Kataļikovs
    +8 +6 -2

    Vjačeslavs Kataļikovs

    Opps! Apstrīd Satversmes tiesā, tātad ir pamats satraukumam. Ja nav nekas slēpjams, tak kur problēma? Tikai par, lai parāda kādas valsts un pašvaldību amatpersonu atalgojums.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl