18 komentāri

Šobrīd ir spēkā norma, kas paredz internetā publicēt un vismaz astoņus gadus uzturēt publiski pieejamu informāciju par valsts un pašvaldību amatpersonu atalgojumu. Šī norma šobrīd apstrīdēta Satversmes tiesā (ST). Vai iedzīvotāji atbalsta šādas atklātības saglabāšanu?

Ceturtā daļa (23%) Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem uzskata, ka būtu jāatsakās no amatpersonu algu publicēšanas internetā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr vairākums jeb 68% ir pretējās domās un tā neuzskata. Vēl desmitā daļa (9%) iedzīvotāju nav sniegusi konkrētu atbildi šajā jautājumā.

TOP komentāri

  • Dzintra Rozenberga
  • Sanchess
  • Vjačeslavs Kataļikovs
    +8 +6 -2

    Vjačeslavs Kataļikovs

    Opps! Apstrīd Satversmes tiesā, tātad ir pamats satraukumam. Ja nav nekas slēpjams, tak kur problēma? Tikai par, lai parāda kādas valsts un pašvaldību amatpersonu atalgojums.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl