Komentāri

Kā un vai vispār Latvijas iedzīvotāji svinēs mūsu valsts dzimšanas dienu – 18. novembri? “900 sekundes” apkopoja jaunākos “TNS” datus.

Salīdzinoši visbiežāk (39%) Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 60 gadiem ir norādījuši, ka 18. novembri svin, apmeklējot dažādus pasākumus, piemēram, karaspēka parādi vai salūtu, bet 34% to izmantos kā parastu brīvdienu. Tāpat bieži (25%) iedzīvotāji atzinuši, ka svinēs svētkus kopā ar radiem, draugiem, kā arī vērojot 18. novembrim veltītos raidījumus televīzijā (23%).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārējie norādījuši, ka 18. novembri svinēs strādājot vai kā citādāk. 14% iedzīvotāju ir norādījuši, ka nekā nesvin 18. novembri. Bet 1% aptaujāto nav snieguši konkrētu atbildi šajā jautājumā

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl