1 komentārs
Aptauja: Tēva dienu plāno svinēt vairāk nekā ceturtā daļa iedzīvotāju
Kaspars Krafts / f64

10. septembrī, kā ik gadu septembra otrajā svētdienā, tiks svinēta Tēva diena, kas veltīti tēva lomas godināšanai ģimenē un sabiedrībā.

Pētījumu kompānijas “Kantar TNS” šā gada augusta beigās veiktā aptauja atklāj, ka vairāk nekā ceturtā daļa jeb 29% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem plāno svinēt Tēva dienu.

Tēva dienu biežāk plāno svinēt tajās ģimenēs, kurās dzīvo vismaz četri cilvēki, kā arī ģimenēs, kur viens no pieaugušajiem ir mājsaimnieks vai mājsaimniece (tostarp arī bērna kopšanas atvaļinājumā).

Pēdējā gada laikā ieradumi svinēt Tēva dienu Latvijā būtiski nav mainījušies – arī 2016. gada septembra sākumā “Kantar TNS” veiktā pētījuma dati rādīja, ka nedaudz vairāk kā ceturtā daļa iedzīvotāju plānoja atzīmēt Tēva dienu.

Līdzīgi kā pagājušo gadu, arī šogad 61% iedzīvotāju neplāno svinēt Tēva dienu, savukārt desmitajai daļai (10%) iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Aptauju veica pētījumu kompānija “Kantar TNS” laikā no 2017. gada 29. līdz 31. augustam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 900 Latvijas iedzīvotājus ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

TOP komentāri

  • Osītis garais-2 litrīgais bamslis
    0 0 0

    Osītis garais-2 litrīgais bamslis

    Tēva kopšanas atvaļinājums laba lieta, mēs ar mazo dēlēnu, viņam 3 gadi, divatā šaujam aliņan un benčikus var lasīt uzreiz gar abām ceļa malām un bomžiem konkurentiem iedodam bietē.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl