Komentāri

Saeimā iesniegts likumprojekts, rosinot publicēt internetā ne vien amatpersonu, bet arī visu valsts un pašvaldību darbinieku atlīdzību. Kamēr šī ideja iet savu gaitu parlamenta gaiteņos, mēs šajā rītā skaidrojām – kā šādu piedāvājumu vērtē sabiedrība?

TNS veiktā aptauja liecina, ka vairākums (72%) Latvijas iedzīvotāju atbalsta  ierosinājumu par visu valsts un pašvaldību darbinieku atlīdzību publicēšanu internetā. Katrs piektais tomēr ir pret to, bet 6% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un mēs arī skaidrojām – vai iedzīvotāji vispār seko līdzi publicētajai informācijai ar amatpersonu atalgojumu internetā. Un secinājumi ir šādi: tikai 22% atzīst, ka seko līdzi informācijai internetā par algām. Puse neseko un katrs piektais nemaz nav informēts par tādu iespēju sekot līdzi informācijai par amatpersonu atalgojumu internetā.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl