12 komentāri

Sarūkošais iedzīvotāju skaits ir viena no lielākajām Latvijas šā brīža problēmām – par to nobažījušies ir pat ārvalstu investori, Kas, pēc iedzīvotāju domām, veicinātu no valsts aizbraukušo iedzīvotāju atgriešanos un palikšanu Latvijā?

Vairākums jeb 68% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka no Latvijas aizbraukušo iedzīvotāju atgriešanos un palikšanu veicinātu konkurētspējīgs atalgojums. Desmitā daļa (8%) domā, ka tas būtu lielāks atbalsts darba meklēšanā. 3% aptaujāto domā, ka šos procesus veicinātu atbalsts skolēniem, kas atgriežas un iekļaujas Latvijas izglītības sistēmā, savukārt 2% uzskata, ka to veicinātu jaunu darba vietu radīšana.

1% aptaujāto uzskata no valsts aizbraukušo iedzīvotāju atgriešanos un palikšanu Latvijā veicinātu atbalsts līdzvērtīgas dzīves vietas atrašanā. 4% iedzīvotāju ir norādījuši, ka vēl kāda cita veida atbalstu. 10% uzskata, ka nav jāīsteno nekādas aktivitātes, lai veicinātu aizbraukušo iedzīvotāju atgriešanos un palikšanu Latvijā. Vēl 4% aptaujāto nav pauduši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl