12 komentāri

Sarūkošais iedzīvotāju skaits ir viena no lielākajām Latvijas šā brīža problēmām – par to nobažījušies ir pat ārvalstu investori, Kas, pēc iedzīvotāju domām, veicinātu no valsts aizbraukušo iedzīvotāju atgriešanos un palikšanu Latvijā?

Vairākums jeb 68% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka no Latvijas aizbraukušo iedzīvotāju atgriešanos un palikšanu veicinātu konkurētspējīgs atalgojums. Desmitā daļa (8%) domā, ka tas būtu lielāks atbalsts darba meklēšanā. 3% aptaujāto domā, ka šos procesus veicinātu atbalsts skolēniem, kas atgriežas un iekļaujas Latvijas izglītības sistēmā, savukārt 2% uzskata, ka to veicinātu jaunu darba vietu radīšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

1% aptaujāto uzskata no valsts aizbraukušo iedzīvotāju atgriešanos un palikšanu Latvijā veicinātu atbalsts līdzvērtīgas dzīves vietas atrašanā. 4% iedzīvotāju ir norādījuši, ka vēl kāda cita veida atbalstu. 10% uzskata, ka nav jāīsteno nekādas aktivitātes, lai veicinātu aizbraukušo iedzīvotāju atgriešanos un palikšanu Latvijā. Vēl 4% aptaujāto nav pauduši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl