9 komentāri

Veselības ministrija izmisīgi mēģina ko mainīt nozarē, meklējot finansējumu un cenšoties ieviest arī kādas reformas, taču situācija veselības aprūpē joprojām vērtējama kā ļoti slikta – tā atzīst gan tiesībsargs, gan nozares pārstāvji. Kā to vērtē Latvijas iedzīvotāji?

TNS aptauja liecina, ka tikai 7% iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka pēdējā pusgada laikā ir jūtami kādi uzlabojumi Latvijas veselības aprūpes sistēmā.

Vairākums jeb 78% aptaujāto saka – nekādu uzlabojumu nozarē pēdējā laikā nav, bet vēl 5% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

TOP komentāri

 • hmm...
  +3 +3 0

  hmm...

  "pie ģimenes ārstes tieku 15 minūtēs, izdarīja operāciju 1 mēneša laikā"...
  gribas zināt, vai tik neesi "vējonis"?...
 • Ķencis
  +3 +3 0

  Ķencis

  Baušķinieka piedzīvojumi!
  Paši ārsti ir degradējušies ! Man sāp celis,viens ārsts centās ūdeni izvilkt,mistika ūedņa tur nebija,sūtīja uz Rīgas 1.slimnīcu.Kvotas beigušās! Vizīte pie daktera 38 eiro.Labi,ka bija tā naudiņa tik daudz līdzi.Pētīja uzņēmumus,man nepievērsa uzmanību kaut ko cītīgi rakstīja.tad paskatījās manī ar tukšu skatienu un aizsūtīja uz magnētisko rezonansi.Tagad meklēju kur var saņemt pakalpojumu lētāk,cenas ,kā restorānā,mazāk par 100 eiro nepiedāvā.Jautājums dakteriem,no kurienes tādi izcenojumi?Atradu Jelgavā! Magnētiskā rezonanse 58 eiro.Tikai rindā jāgaida. Ko tad šajā mazajā valstī,katrs otrais gaida rindā !!!uz magnētisko rezonansi !!!!!Uzskatu,ka man būtu jāmaksā par aparāta patērēto enerģiju,nevis sazin parko!
 • mja
  +3 +3 0

  mja

  Apsalūti nekas nav uzlabojies!!! 10 miljoni ''novirzīti''rindu samazināšanai....KUR VIŅI IR?? KURĀ KABATĀ NOVIRZĪTI?????Ja pie speciālista pagājušā gada sākumā varēja tikt samērā ātri,tad šogad jagaida līdz pat 6 mēneši.Februārī zvanīju,lai pieteiktos pie speciālista,piedāvājums bija uz septembri,vai gada beigām....Arī par samaksu netiek ātrāk!!!!Bet,visur kladzina-ejiet savlaicīgi pie ārtiem un speciālistiem,neielaidiet slimības...BET,NETIEK JAU PIE VIŅIEM!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl